کد خبر : 5308
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تکمیل برنامه بزرگراه شمالی اولویت اول شهرداری کرج است بسته هستند
16 views بازدید

تکمیل برنامه بزرگراه شمالی اولویت اول شهرداری کرج است

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری شهردار کلانشهر کرج در نشست با معاونان شهرداری این کلانشهر که با همراهی مهندس مهدی حاجی قاسمی مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر، مشاوران و پیمانکاران برنامه بزرگراه شمالی کرج بعد از بازدید از اين برنامه و در کارگاه این برنامه برپا شد، عنوان کرد: برنامه بزرگراه شمالی […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری شهردار کلانشهر کرج در نشست با معاونان شهرداری این کلانشهر که با همراهی مهندس مهدی حاجی قاسمی مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر، مشاوران و پیمانکاران برنامه بزرگراه شمالی کرج بعد از بازدید از اين برنامه و در کارگاه این برنامه برپا شد، عنوان کرد: برنامه بزرگراه شمالی برنامه بزرگی است که برای ادامه و به نتیجا رسیدن نیازمند اراده قوی است.
 

وی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در راستای اجرای این برنامه ادامه داد: تنها اراده مضاعف همه مدیران و متولیان اجرایی برنامه است که می تواند موفقیت اجرای این برنامه کلان را برغم وجود مشکلات، مسائل و کمبود منابع رقم بزند.
 

دکتر نصیری با تاکید بر اجرا جلسات مستمر به منظور پیشبرد این برنامه عظیم با حضور معاونان فنی و عمرانی، شهرسازی، مدیر کل املاک و مدیر کل حقوقی به علاوه از طرف دیگر پیمانکاران و مشاوران برنامه گفت: ضروری است برنامه با استناد به زمانبندی و تامین منابع مالی به موقع انجام شود و برای رسیدن به خروجی های مثبت و کارآمد باید اولویت های قابل برنامه در نشست قبل از اجرا جلسات تکمیل باشد.
 

وی با اشاره به ارزش برنامه بزرگراه شمالی برای کرج و نقش آن در تحت تاثیر قرار دادن ترافیک گسترده این کلانشهر اظهارداشت: برنامه بزرگراه شمالی در افکار عمومی به شکل یك مطالبه جدی نمود یافته است؛ با این شرایط نمی توانیم درمقایسه با اجرای برنامه بی اختلاف باشیم.
 

شهردار کرج با تاکید بر ضرورت هم کاری و‌ تعامل شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در راستای اجرای این برنامه عظیم اظهار امیدواری کرد که تکمیل برنامه بزرگراه شمالی با اعمال جدی که در آتی صورت خواهد گرفت با اسم کار بزرگ شهرداری و شورای پنجم به مردم کرج تقدیم شود.
 

دکترنصیری با عنوان این مسئله که، معاونان، مشاوران و پیمانکاران برنامه باید در شکل یک تیم اجرای این برنامه عمرانی عظیم را همراهی کنند بر ضرورت معرفی نقطه نظرها در راستای اجرای به هر میزان بهتر برنامه تاکید کرد و اضافه کرد: نقطه نظرها کارشناسی شده در این خصوص باید عنوان شود تا نیازها، مشکلات و معضلات اجرای برنامه واضح شود. بی شک با تحقق این مهم ضمن رفع نواقص و کاستی ها برنامه با لحاظ صرفه و صلاح شهر و شهروندان به علاوه از طرف دیگر شهرداری اجرایی می شود.
 

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ دکتر نصیری شهردار کرج، مهندس حاجی قاسمی، مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، معاونان شهرداری و… غیر از بازدید از برنامه بزرگراه شمالی از برنامه های ادامه بلوار ماهان و پل مکمل شهدای حصارک نیز بازدید کردند.

آسیه چهارباغی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات