کد خبر : 4733
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تکمیل سند آمایش سرزمینی البرز/ ارسال سند به سازمان برنامه و بودجه بسته هستند
1 views بازدید

تکمیل سند آمایش سرزمینی البرز/ ارسال سند به سازمان برنامه و بودجه

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، “سید حمید طهائی” در گفتگو با “خبرنگار مهر”، تکمیل معلومات‌پایه‌ای استان و تدوین سند آمایش سرزمینی را اولین اقدامی دانست که به‌محض ورود به استان درصدد اجرایی شدنش برآمده و گفت: برای تهیه این سند از هم کاری همه بخش‌ها به‌ویژه عرصه‌های علمی و بررسی استان و انتهای‌نامه‌های مرتبط استفاده‌شده […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، “سید حمید طهائی” در گفتگو با “خبرنگار مهر”، تکمیل معلومات‌پایه‌ای استان و تدوین سند آمایش سرزمینی را اولین اقدامی دانست که به‌محض ورود به استان درصدد اجرایی شدنش برآمده و گفت: برای تهیه این سند از هم کاری همه بخش‌ها به‌ویژه عرصه‌های علمی و بررسی استان و انتهای‌نامه‌های مرتبط استفاده‌شده است.

استاندار البرز تأکید کرد: تلاش شده تا این نقشه به‌صورت جامع با استناد به استعدادها و ظرفیت‌های تمامی شهرستان‌ها با نگاهی آمایشی تکمیل شود.

طهائی اضافه کرد: در طول این سه سال معلومات و تمامی اسناد استان جمع‌آوری و برنامه نهایی سند آمایش سرزمینی استان تکمیل و جهت تأیید نهایی به سازمان برنامه‌وبودجه کشور ارسال‌شده است.

وی گفت: شرایط ویژه استان به لحاظ مهاجرپذیری مراحل تدوین سند آمایش سرزمینی را با پیچیدگی همراه کرد.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه معلومات ابتدایی استان موجود نبود و با تلاش‌های مستمر مدیران مراحل جمع‌آوری معلومات انجام شد، گفت: بسیاری از معلومات استان از وزارتخانه‌ها و به علاوه از طرف دیگر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و خود ادارات استان جمع‌آوری شد.

طهائی به تفاوت جمعیتی استان در سال‌های واپسین اشاره نمود و گفت: پدیده مهاجرت بسیاری از خصوصیت‌های استان را تحت تأثیر قرار داده است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات