کد خبر : 3389
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت شروع شد بسته هستند
16 views بازدید

ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت شروع شد

ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت شروع شد ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت با استناد به جدول لحظه بندی از هفتم اردیبهشت ماه سال جاری شده شروع شده است و متقاضیان با مراجعه به شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر می توانند درمقایسه با تهیه بن کارت خود اقدام کنند. پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: به […]


ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت شروع شد

ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت با استناد به جدول لحظه بندی از هفتم اردیبهشت ماه سال جاری شده شروع شده است و متقاضیان با مراجعه به شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر می توانند درمقایسه با تهیه بن کارت خود اقدام کنند.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: به نوشته مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد کیایی با اعلام این خبر گفت: ثبت اسم بن کارت های کنفرانس کتاب پایتخت با استناد به جدول لحظه بندی شده صورت گرفت و متقاضیان از از پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه با مراجعه به شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر درمقایسه با تهیه بن کارت خود اقدام کرده اند.

وی تصریح کرد: برای دانشجویان در سی امین کنفرانس بین المللی کتاب تهران بن کارت‌های ۱۰۰ هزار تومانی درنظر گرفته شده است که ۴۰ هزار تومان آن با اسم یارانه کتاب به وسیله معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶۰ هزارتومان آن نیز به وسیله شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

کیایی تاکید کرد: مبلغ بن کارت‌های اساتید، عضو های هیات علمی و مدرسان عرصه نیز ۲۵۰ هزار تومان است که ۷۵ هزار تومان آن با اسم یارانه کتاب به وسیله معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۱۷۵ هزارتومان آن نیز به وسیله شخص دریافت کننده بن کارت پرداخت می‌شود؛ به علاوه از طرف دیگر بن کارت‌های ۵۰ هزار تومانی برای دانش آموزان شهرستان های استان تهران درنظر گرفته شده است.

معاون شعب و پیشرفت جذب بازار بانک شهر با بیان اینکه بن کارت ها تنها به شخص متقاضی تحویل داده می شود، خاطرنشان کرد: بن کارت‌های سی امین کنفرانس بین المللی کتاب تهران تنها در مدت اجرا کنفرانس اعتبار داشته و از روش ابزار‌های کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.


 

بنفشه سادات آقایی

بن کارت کنفرانس کتاب بانک شهر

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات