کد خبر : 4437
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای جذب نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری با جلب اعتماد بخش خصوصی میسر می شود بسته هستند
17 views بازدید

جذب نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری با جلب اعتماد بخش خصوصی میسر می شود

اسکندری تاکید کرد: جذب نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری با جلب اعتماد بخش خصوصی میسر می شود مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج گفت: به توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و کاهش چشمگیر تولید و ساز در شهرها، نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری می باشد و تنها راه بکارگیری این نقدینگی، ایجاد حس اعتماد برای سرمایه گذاران […]

اسکندری تاکید کرد:
جذب نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری با جلب اعتماد بخش خصوصی میسر می شود

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج گفت: به توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و کاهش چشمگیر تولید و ساز در شهرها، نقدینگی در عرصه سرمایه گذاری می باشد و تنها راه بکارگیری این نقدینگی، ایجاد حس اعتماد برای سرمایه گذاران جهت حضور در برنامه های مختلف عمرانی و خدماتی است.

مجتبی اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج جلب اعتماد سرمایه گذاران را حاوی اهمیت اهداف سازمانی خود قرار داده و برای تحقق این مهم برنامه های منسجمی را دنبال می کند.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج اظهار داشت: هدف اصلی این عرصه در اتخاذ تمهیدات خود، جذب اعتماد سرمایه گذاران بخش خصوصی است و ممکن ساختن زیرساخت های ضروری برای ایجاد این احساس که شهرداری شریک خوبی برای هم کاری بخش خصوصی می باشد و منفعتی دو سویه در این رابطه متقابل می باشد از نمونه پیشنهادهایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

اسکندری گفت: از دیگر تمهیداتی که این سازمان در جستجوی آن می باشد شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در کرج است تا بعد از این قسمت کار بتوان با برنامه های مدون و کارشناسانه، پتانسیل های ذکر شده را از حالت بالقوه به بالفعل رساند.

این مسئول ادامه داد: راهکاری که برای رسیدن به این هدف مقرر کرده شده است تکمیل سازی پکیج های سرمایه گذاری شهرداری این کلانشهر می باشد که فرصت های سرمایه گذاری در شهر را معرفی کرده و معلومات ضروری را در دست سرمایه گذاران قرار می دهد.

وی یادآور شد: برای جذب نقدینگی بخش خصوصی، ضروری است تا برنامه های سرمایه گذاری معرفی شده از جانب ابزاری چون شهرداری، توجیه اقتصادی و زمانی داشته باشد و شور و شوق سرمایه گذاران را برای جلب هم کاری ممکن کند.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی شهرداری کرج در انتهای خاطر نشان کرد: تعامل تولید کننده با دستگاههای متولی اقتصادی نیز باعث جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی می شود و از این طریق رسیدن به درآمدهای پایدار و اشتغال نیز محقق می شود.  


 

بنفشه سادات آقایی

سرمایه گذاری شهرداری کرج جذب نقدینگی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات