کد خبر : 5814
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای جراید می توانند به اجرای بهتر برنامه های عمرانی کمک کنند بسته هستند
23 views بازدید

جراید می توانند به اجرای بهتر برنامه های عمرانی کمک کنند

جراید می توانند به اجرای بهتر برنامه های عمرانی کمک کنند شهردار کرج بر نقش موثر جراید در اجرای به هر میزان بهتر برنامه های عمرانی و سری اعمال خدمت رسانی شهرداری تاکید کرد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست هم اندیشی با رسانه های جمعی و گروهی البرز گفت: جراید می توانند به اجرای بهتر […]


جراید می توانند به اجرای بهتر برنامه های عمرانی کمک کنند

شهردار کرج بر نقش موثر جراید در اجرای به هر میزان بهتر برنامه های عمرانی و سری اعمال خدمت رسانی شهرداری تاکید کرد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست هم اندیشی با رسانه های جمعی و گروهی البرز گفت: جراید می توانند به اجرای بهتر برنامه های عمرانی کمک کنند و در صورتی که خلاء حضور جراید در کرج احساس شود، باید احساس نگرانی کرد. حضور اکتیو اهالی قلم در صحنه را به فال نیک می گیریم و امیدواریم که مباحث بدون تعصب پیگیری شود و مبنای امور عدالت و حقیقت ها باشد.

شهردار کرج اضافه کرد: باید سعی کنیم انتقاد پذیر باشیم و به نقدها به شکلی جواب دهیم تا محیط بوجود آمده برای این مهم به بیراهه نرود. هیچ سخن درشتی نمی تواند در رابطه ما با مردم و جراید خلل ایجاد کند. عده ای گفتمان ها تلخ و دور از حقیقت ها و در بستر تهمت بیان می شود با اینحال باید صبوری پیشه کرد.

وی اذعان داشت: حتی اگر ۱۰ برابر میزان حال حاضر در خصوص بنده و همکارانم در جراید نوشته منشتر شود با استناد به عزت نفسی که برای خودمان قائل هستیم حتما از خود دفاع می کنیم نه با سر و صدای کاذب و حاشیه سازی حتی با کار و رفتار. باید در جستجوی تعامل و دوستی باشیم و به تفرقه ها دامن نزنیم. نباید مردم را دچار تردید کرد.

دکتر نصیری یادآور شد؛ ما باید ایمان و اخلاص و اعتماد مردم به مدیران و سری نظام را تقویت کنیم با این وجود این منافاتی با بیان حقیقت ها و برنامه مشکلات ندارد. ما قدردان این روحیه هستیم و جراید را به مطالبه گری تقاضا میکنیم با اینحال باید تلاش کنیم که حد انصاف و اعتدال نیز رعایت شود.


 

نشست شهردار کرج اهالی رسانه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات