کد خبر : 2823
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای جشنواره لاله ها در باغ گلهای کرج افتتاح شد بسته هستند
17 views بازدید

جشنواره لاله ها در باغ گلهای کرج افتتاح شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عصر امروز با حضور مسئولین و مدیران شهر کرج و استان البرز پنجمین جشنواره لاله ها در باغ گلهای بوستان شهید چمران شروع به کار کرد. در این جشنواره که برای پنجمین سال پشت سر هم در باغ گلهای کرج برگزار می شود تعداد ۳۲۰ هزار پیاز لاله با ۴۶ واریته و ۳۸ رنگ متنوع از زمین روییده […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عصر امروز با حضور مسئولین و مدیران شهر کرج و استان البرز پنجمین جشنواره لاله ها در باغ گلهای بوستان شهید چمران شروع به کار کرد.

در این جشنواره که برای پنجمین سال پشت سر هم در باغ گلهای کرج برگزار می شود تعداد ۳۲۰ هزار پیاز لاله با ۴۶ واریته و ۳۸ رنگ متنوع از زمین روییده است و این محاسبه امسال حدودا ۲ برابر بیشترو بسیار متنوع تر از سال  قبل می باشد.

شایان ذکر است  رویش لاله ها در سال قبلی تعداد ۲۰۰ هزار پیاز در ۱۷ واریته و رنگ بوده که بیش از ۳۰۰ هزار نفر  از این مهم بازدید کردند.

نیاز به ذکر است تعداد ۱۲۰ هزار پیاز لاله که  در بزرگترین فرش گل دائمی خاورمیانه کاشته شده بود  نیز از زمین سر بر آورده و بدین ترتیب زیباترین  فرش لاله ها را در این باغ گسترده شد.

در اینجا گفتنی ایست این مهم از تاریخ ۲۴ فروردین لغایت اول اردیبهشت ماه سال جاری برپاست که  با برنامه های مختلف و متنوع و به علاوه از طرف دیگر غرفه های هایپر گل جهت فروش ملزومات باغبانی و گل و گیاه  میزبان هموطنان خواهد بود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات