کد خبر : 2677
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۰۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای تقاطع غیر همسطح بلوار سربازان گمنام در جلسه ای بررسی شد بسته هستند
77 views بازدید

تقاطع غیر همسطح بلوار سربازان گمنام در جلسه ای بررسی شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه راهبردی و هم اندیشی در خصوص پیشبرد اهداف و تحقق برنامه( EPC ) تقاطع غیرهمسطح بلوار سربازان گمنام و بلوار امام خمینی (ره) با حضور عده ای از مسئولین شهرداری کرج در محل اراضی موسسه دامپروری کرج برگزار شد. این جلسه با استناد به حساسیت و بالا بودن ارزش برنامه، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه راهبردی و هم اندیشی در خصوص پیشبرد اهداف و تحقق برنامه( EPC ) تقاطع غیرهمسطح بلوار سربازان گمنام و بلوار امام خمینی (ره) با حضور عده ای از مسئولین شهرداری کرج در محل اراضی موسسه دامپروری کرج برگزار شد.

این جلسه با استناد به حساسیت و بالا بودن ارزش برنامه، با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج، تنی چند از معاونین و مشاورین بهمراه پیمانکار برنامه در اراضی موسسه دامپروری کرج برگزار شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، که در این جلسه سخن بیان میکرد، از خدمات رسانی ها و خدمات رسانی مسئولین استان و شهر در اجرا و پیشرفت برنامه های عمرانی سطح شهر تقدیر کرد و اضافه کرد: در راستای تحقق اهداف و تکمیل و احداث شبکه رفت و آمد شهری یکی از مهمترین این برنامه ها، بلوار ماهان شمرده می شود که به موازات خیابان شهید بهشتی نقش بسزایی در افزایش و روانسازی ترافیک در هسته مرکزی شهر دارد و احداث تقاطع غیر همسطح در تقاطع بلوار امام خمینی (ره) می تواند نقش موثری را در تکمیل این شبکه ایفا نماید.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج نیز پیشتر این نشست اظهار داشت: عملیات اجرایی برنامه تقاطع غیر همسطح ادامه بلوار سربازان گمنام واقع در بلوار ماهان و بلوار امام خمینی (ره) واقع در باغستان بعد از انجام مراحل مربوط به آزمایشات ژئوتکنیک و انجام تملکات ضلع غربی برنامه ذکر شده به وسیله شهرداری مرکز و منطقه ۶ شهرداری کرج شروع شده است و امید می رود ظرف مدت ۱۱ ماه تقاطع غیر همسطح به روش زیرگذر، مورد سود برداری قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه های عمرانی با نیت رسیدگی به دغدغه های ترافیکی، اظهار داشت: از خروجی های مهم اجرای زیرگذر ذکر شده، کاهش معضل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور مسیر شرق به غرب کرج شهروندان است.

این مسئول با اشاره به اینکه اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال برای به ثمر نشستن این برنامه پیش بینی شده است، عنوان کرد: اجرای این برنامه با نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج و مجری آن، سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج خواهد بود.  

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج نیز ضمن حضور در این نشست، در شرح برنامه تعریض بلوار ۵۵متری ماهان کرج گفت: با استناد به پیشرفت قابل توجه ادامه بلوار ذکر شده حد فاصل بلوار امام خمینی (باغستان) و بلوار خوارزمی (حصارک)، عدم توافق صاحب دانشگاه با شهرداری علی رغم ارسال دعوتنامه های مکرر بالاخره شهرداری با اعمال ماده ۹ قانون  تملکات و با هماهنگی دادستان محترم به منظور بازگشایی ادامه برنامه ، اقدام به آزادسازی املاک واقع در مسیر برنامه نمود.

علی سلطانی مقدم اضافه کرد: بخش عمده پیشرفت این بلوار به خاطر سهولت در رفت و آمد شهروندان منطقه انجام پذیرفته بود که دانشگاه رسام مهمترین مانع بازگشایی برنامه بشمار می رفت که نهایتا شهرداری با حکم قضایی به انجام این برنامه ورود کرد.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج ضمن اظهار امیدواری اضافه کرد: امید است، با تکمیل این برنامه عمرانی، که به عنوان زیرگذر شرق به غرب دیزاین شده است؛ شهروندان دسترسی راحت تری به مسیر شرق به غرب کرج خواهند داشت.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات