کد خبر : 3929
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی نیازمند بهره برداری از پتانسیل‌های مذهبی است بسته هستند
5 views بازدید

جلوگیری از تهاجم فرهنگی نیازمند بهره برداری از پتانسیل‌های مذهبی است

رضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجویان ایران(ایسنا) اضافه کرد: تهاجم فرهنگی یکی از اصلی ترین حربه‌های دشمنان علیه حاکمیت و باورهای مذهبی جوانان است. وی اظهارداشت: دشمنان با بهره برداری از تهاجم فرهنگی سعی دارند تا جامعه و جوانان را از فرهنگ اصیل و اعتقادات مذهبی دور سازند و با معرفی فرهنگ آلوده و اندیشه‌های فاسد که ظاهری دلنشین دارند، جوانان […]


رضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجویان ایران(ایسنا) اضافه کرد: تهاجم فرهنگی یکی از اصلی ترین حربه‌های دشمنان علیه حاکمیت و باورهای مذهبی جوانان است.


وی اظهارداشت: دشمنان با بهره برداری از تهاجم فرهنگی سعی دارند تا جامعه و جوانان را از فرهنگ اصیل و اعتقادات مذهبی دور سازند و با معرفی فرهنگ آلوده و اندیشه‌های فاسد که ظاهری دلنشین دارند، جوانان را به فساد و ابتذال ترغیب کنند.


این مقام مسئول گفت: تا وقتی که استقلال مذهبی در بین مردم و جوانان جامعه حاکم باشد، تمامی نقشه‌های شوم دشمنان نقش بر آب خواهد شد از اینرو دشمنان از هر راهی استفاده می‌کنند تا رابطه میان اسلام و مردم را کم رنگ کنند.


حسینی ادامه داد: شهرداری کرج در راستای اهداف و برنامه‌های کلان و بلند مدت جلوگیری از تهاجم فرهنگی سعی دارد برنامه‌های مخصوصی معرفی کند تا دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذارد.


وی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان ابراز داشت: این ماه بهترین فرصت برای بازسازی روحی و تعمیق باورهای معنوی مسلمانان است و شهرداری کرج با اجرا محافل انس با قرآن کریم در تمامی مساجد کرج سعی دارد عرصه را برای رابطه بیشتر مردم به ویژه نسل جوان با قرآن و اندیشه‌های مذهبی ممکن کند.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج در انتهای سخنان خود گفت: این مراسم معنوی از ابتدای ماه مبارک رمضان و با نیت جذب بیشتر جوانان به مساجد شروع شده است و تا انتهای ماه مبارک ادامه دارد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات