کد خبر : 5290
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای حاشیه اتوبان تهران کرج پاکسازی شد بسته هستند
16 views بازدید

حاشیه اتوبان تهران کرج پاکسازی شد

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از پاکسازی مقدماتی ۲۰ کیلومتر حاشیه اتوبان تهران – اطلاع داد و اذعان داشت: اقدام فوق حسب دستور اکید شهردار مبنی بر تکریم شهروندان و ضرورت بهسازی و زیباسازی محیط شهری انجام گرفته است. خوشگرد، استمرار این پاکسازی را تا تنظیف کامل حاشیه اتوبان در محدوده پارک جهان […]

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از پاکسازی مقدماتی ۲۰ کیلومتر حاشیه اتوبان تهران – اطلاع داد و اذعان داشت: اقدام فوق حسب دستور اکید شهردار مبنی بر تکریم شهروندان و ضرورت بهسازی و زیباسازی محیط شهری انجام گرفته است.

خوشگرد، استمرار این پاکسازی را تا تنظیف کامل حاشیه اتوبان در محدوده پارک جهان نما تا خرمدشت ذکر کرد و ادامه داد: مسیر فوق با توجه بوجود زباله ها و نخاله هایی که در آن تخلیه شده بود از نازیبایی و آلودگی زیادی رنج می برد که با دستور دکتر نصیری؛ شهردار کرج، اصلاح موقعیت جاری در مسیر پیش روی قرار گرفت.

وی، با اشاره به اینکه از ساعت ۹ صبح امروز نیروهای معاونت خدمات شهری فعالیت های مربوطه را از حاشیه شهرک جهان نما به سوی خرمدشت شروع کرده اند، اضافه کرد: جاهای ۱۱، ۲، ۵، ۶ و ۴ در جریان اجرای این دستور حضور موثر و پیوسته داشته اند.

به گفته مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج، تمامی اعمال انجام گرفته بدون ایجاد هر گونه بار ترافیکی و با رعایت اصول ایمنی انجام گرفته است و کوشیده خواهد شد با استمرار برنامه فوق، این محدوده طی مراحل گوناگون تمام و کمال پاکسازی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۱۵۰ نیروی معاونت خدمات شهری به علاوه از طرف دیگر قابلیت ها و ابزارهای موتوری و ماشین آلات، از صبح روز جاری برای اجرای دستور شهردار بسیج شده اند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات