کد خبر : 5312
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای حریق نشانان فرشتگان نجات مردمند نظام پیشگیری ازحوادث در کرج تقویت می شود بسته هستند
12 views بازدید

حریق نشانان فرشتگان نجات مردمند نظام پیشگیری ازحوادث در کرج تقویت می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،‌ ‌دکتر نصیری صبح امروز همزمان با هفتم مهر ماه روز حریق نشانی و ایمنی با همراهي معاونان و مهدی حاجی قاسمی، مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی این کلانشهر از ایستگاه شماره ۷ حریق نشانی شهرداری کرج بازديد كرد و ضمن پاسداشت و تبریک این روز به حریق نشانان گفت:  تامین […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،‌ ‌دکتر نصیری صبح امروز همزمان با هفتم مهر ماه روز حریق نشانی و ایمنی با همراهي معاونان و مهدی حاجی قاسمی، مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی این کلانشهر از ایستگاه شماره ۷ حریق نشانی شهرداری کرج بازديد كرد و ضمن پاسداشت و تبریک این روز به حریق نشانان گفت:  تامین امنیت در محیط زندگی و کار شهروندان نیاز یک شهر زنده و پویا است.

 

وی، تامین ابزارهای کارآمد حریق نشانی برای حضور در بحران های شهری، تقویت نظام پیشگیری از حوادث و الزام در استقرار قابلیت ها ویژه اطفای حریق و تامین ایمنی را لازمه دستیابی به جامعه ایمن و دارا از استانداردهای شهری دانست و گفت: نظارت بر عملکرد سازه های ساختمانی و توجه تولیدکنندگان به تامین امنیت بناها یک قاعده و آیین نامه الزام آور است که شهرداری  بر آن تاکید دارد.

 

دکتر نصیری، تخطی از آیین نامه های استاندارد سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی را بازی با جان شهروندان عنوان کرد و گفت: با اینحال اگر کسی در این مسیر کوتاهی کند، اجحاف و ظلمی را در حق شهروندان روا داشته است که نابخشودنی است.

 

شهردار کرج از حریق نشانان با اسم فرشتگان نجات مردم یاد کرد و‌ گفت: شغل حریق نشانی ایثارگری است و این خصیصه ارزشی، از مکتب حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نشات می گیرد. حریق نشانان به دلیل این خصوصیت خود پیوسته و در تمام فرهنگها در دید مردم محترم بوده و مردم آنان را قلباً دوست دارند. 

 

دکتر نصیری پیشتر با اشاره به پیگیری نظام پیشگیری ازحوادث در کلانشهر کرج بر ضرورت تامین امنیت ساختمان ها و بناهای شهری در سه بخش مسکونی، تجاری و اداری نه تنها با اسم یک ضرورت فنی حتی با اسم یک خواست عمومی، بنا شده بر تامین آرامش در شهر تاکید کرد.

 

شهردار کلانشهر کرج در پايان حریق نشانان را جان برکفانی خطاب کرد که به حریق می زنند تا زندگی را برای شهروندان به ارمغان آورند و تاكيد كرد: قدرداني از عزیزان حریق نشان، پاسداشت فداکاری، از خود گذشتگی و نوع دوستي است.

 

 

آسیه چهارباغی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات