کد خبر : 6382
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای حضور داوطلبانه سمن ها در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۹ کرج بسته هستند
8 views بازدید

حضور داوطلبانه سمن ها در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۹ کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید علی اکبر میروکیلی با اعلام این خبر عنوان کرد: هم کاری سازمان های مردم نهاد با مدیریت شهری، عاملی مهم در راستای رسیدن به پیشرفت ای پایدار است و نهادینه شدن برنامه های پیشرفت شهری مانند برنامه افزایش نگهداشت شهر کرج را در جستجوی دارد. معاون و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: بر […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید علی اکبر میروکیلی با اعلام این خبر عنوان کرد: هم کاری سازمان های مردم نهاد با مدیریت شهری، عاملی مهم در راستای رسیدن به پیشرفت ای پایدار است و نهادینه شدن برنامه های پیشرفت شهری مانند برنامه افزایش نگهداشت شهر کرج را در جستجوی دارد.

معاون و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: بر این باوریم که بهره برداری از توان سازمان های مردم نهاد، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شهری دارد و خدمات رسانی از روحیه کار دواطلبانه این عزیزان، ضمن رفع معضلات و مساله های پیش رو، اجرای بهتر امور را با اتخاذ روشهای خوب میسر سازد.

این مسئول ادامه داد: نقش‌آفرینی سمن‌ها در پیگیری مسائل شهری، فرهنگی، آلودگی هوا، محیط زیست، آسیب های اجتماعی و سلامت عمومی بسیار موثر است بدین خاطر، فردا ۲۲ دی ماه سال جاری، بیننده حضور داوطلبانه سازمان های مردم نهاد در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۹ خواهیم بود.

وی یادآور شد: شهرداری کرج در جستجوی آن است تا با ممکن ساختن بسترهای ضروری برای سازمان های مردم نهاد، عرصه هم کاری خود را با سمن ها گسترش دهد و برنامه ها و برنامه های سری را باهمراهی آنها به نتیجا موفق برساند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات