کد خبر : 6615
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای حماسه حضور، برگ زرین دیگری به تقویم تاریخ انقلاب اضافه کرد بسته هستند
11 views بازدید

حماسه حضور، برگ زرین دیگری به تقویم تاریخ انقلاب اضافه کرد

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_مینا صدیقیان: حضور چشم نواز حق جویان به اشتراک هجمه فرهنگی و خودنمایی تمدن ضد ارزشی غرب، مشت کوبنده ای بر دهان یاوه گویان سلطه جو شد و صاحبان اندیشه های مادی را به شگفتی واداشت و نیز قدرت عظمت ایرانیان سرافراز را به رخ جهانیان کشید.   به توجه به تفاوت جهانی و تحریم های ظالمانه دشمنان علیه […]

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_مینا صدیقیان: حضور چشم نواز حق جویان به اشتراک هجمه فرهنگی و خودنمایی تمدن ضد ارزشی غرب، مشت کوبنده ای بر دهان یاوه گویان سلطه جو شد و صاحبان اندیشه های مادی را به شگفتی واداشت و نیز قدرت عظمت ایرانیان سرافراز را به رخ جهانیان کشید.

 

به توجه به تفاوت جهانی و تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، این حماسه حضور بارقه امید را در دل میلیون ها انسان آفرید و این سربلندی، موجبات سرافکندگی دشمنان را ممکن کرد.
 

با قیام ملت یکپارچه و خستگی ناپذیر ایران، جهان باز هم بیننده تجدید بیعت ایرانیان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب بود که با سود گیری از دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل تازه ای از حیات سیاسی ایران را ایجاد کرد.
 

با ورود انقلاب به چهارمین دهه از حیات خود، مردم قدرشناس کلان شهر کرج سرافرازانه و پرشکوه تر از قبلی در حماسه ای انکارناپذیر و چشمگیر کمپانی کردند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن باز هم به بیگانگان تفهیم کردند که توطئه های نظامی و اقتصادی مانع پاسداری ملت ایران از انقلاب اسلامی نخواهد شد.
 

جوان ۲۰ ساله ای در مسیر راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: ما جوانان باید در راهپیمایی های عظیم و باشکوه ۲۲ بهمن کمپانی کنیم تا با حضور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران سرافراز بزنیم.
 

پیرمردی که درحال سردادن شعار مرگ بر آمریکا بود، پیرامون این مسئله گفت: در پی لبیک به ندای حضرت آیت الله خامنه ای، تمام مردم در راهپیمایی کمپانی کرده و با شعار مرگ بر آمریکا خیابان های شهر را مملو از شادی کردند.
 

دختر جوانی در مسیر راهپیمایی در خصوص حضور مردم در راهپیمایی گفت: امسال حماسه حضور مردم پرشورتر از سال های قبلی بود که امیدواریم این روند تداوم یابد و ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که ما تا آخر ایستاده ایم. 


برغم‌ تهاجم فرهنگی دولت های غربی و ترغیب جوانان به انجام فعالیت های ضدانقلابی، باز هم بیننده حضور پرشور پیر و جوان، زن و مرد و دیگر اقشار جامعه در این جنبش فکری و سیاسی در کلان شهر کرج بودیم.
 

انقلاب ما از نمونه پدیده های کم نظیری است که موج عظیمی در دنیا ایجاد کرد و به باعث ماهیت فوق مادی و اهداف بلند الهی، عده ای ملت ها را به خود جذب و عده ای کوته فکر که از این تحول شگرف احساس اخطار کردند را دفع کرد.
 

مرد جوانی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار مدیریت شهری کرج گفت: کشورهایی که قادر نیستند ببینند ایران روی پای خود ایستاده، هیچ موقع ساکت نمی مانند با اینحال یاوه گویی های آنان، به دلیل آگاهی و بیداری ملت ایران اثری برآنان ندارد.
 

خانم جوانی که بهمراه همسرش در راهپیمایی کمپانی کرده بود اظهار داشت: تا وقتی که ملت ایران در صحنه حضور داشته باشند، راه حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری ادامه دارد و این حماسه عظیم هر سال با شکوه هرچه بیش تر برگزار می شود.
 

خانم دیگری که در راهپیمایی کمپانی کرده بود پیرامون این مسئله چنین گفت: دشمنان یک محیط روانی ایجاد کرده اند تا قادر باشند در محیط مجازی از این جریان سوءاستفاده کنند و حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند با اینحال شکست خوردند.
 

دختر جوانی که پرچم ایران را در دست داشت در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: مردم ایران ثابت کرده اند که پشت نظام و رهبری ایستاده اند و مسائلی چون مشکلات اقتصادی و معیشتی نمی تواند آن ها را از اصل نظام که حفظ آرمان های انقلاب اسلامی می باشد جدا کند.
 

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن که همه ساله با شکوه هرچه بیش تر برگزار می شود، نمایش دهنده عزم راسخ ملت ایران است و این حضور پرچم داران انقلاب رعب و وحشت را در دل دشمنان اسلام و انقلاب ایجاد می کند که این امر باید برای نسل های آتی سرمشق قرار گیرد.

٢٢بهمن کرج راهپیمایی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات