کد خبر : 5147
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خانواده های شهرداری کرج در پارک بانوان گرد هم آمدند بسته هستند
12 views بازدید

خانواده های شهرداری کرج در پارک بانوان گرد هم آمدند

خانواده های شهرداری کرج در پارک بانوان گرد هم آمدند چهارمین همایش بصیرت خانواده در شهرداری کرج، شب قبلی با حضور خانواده های این ابزار در محل پارک بانوان جهانشهر برگزار شد تا ارزش و نقش خانواده در جامعه بیش از قبل مورد استقبال قرار گیرد. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، همزمان با اولین روز از هفته جاری، پایگاه […]


خانواده های شهرداری کرج در پارک بانوان گرد هم آمدند

چهارمین همایش بصیرت خانواده در شهرداری کرج، شب قبلی با حضور خانواده های این ابزار در محل پارک بانوان جهانشهر برگزار شد تا ارزش و نقش خانواده در جامعه بیش از قبل مورد استقبال قرار گیرد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، همزمان با اولین روز از هفته جاری، پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج، چهارمین همایش بزرگ بصیرت خانواده را در پارک بانوان شهرداری ایران کوچک بنا نهاد و ضمن آن از پرسنل این ابزار و خانواده های آنان میزبانی کرد.

در این همایش که رقابت های ورزشی، فرهنگی و زیست محیطی از نمونه اجرا مسابقه دارت و طناب کشی، جزو بخش های جنبی آن بود، حجت الاسلام و المسلمین ایزدخواه از اساتید علوم تربیتی به ادای سخنرانی پیرامون ارزش خانواده و ایفای نقش زنان و مردان در این اجتماع کوچک پرداخت.

انتخاب خانواده برتر و اهدای جوایز به نفرات و خانواده های برتر رقابت های برگزار شده در این همایش نیز بخش پایانی مراسم بود که قبل از صرف شام در محیط باز محوطه پارک بانوان شهرداری کرج به اجرا سود.

فرمانده پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج در خصوص برپایی این مراسم گفت: همایش بصیرت خانواده با محوریت گسترش تعاملات و ارتباطات عضو های خانواده با یکدیگر، برای چهارمین سال پیاپی در این ابزار به اجرا سود تا بتوانیم از این طریق، مکان و حساسیت خانواده در شکل گیری اجتماع شایسته تر را برای پرسنل تبیین و گوشزد نماییم.

محمد قاسمی وند، با بیان اینکه در این مراسم عضو های خانواده پرسنل شهرداری با اسم بدنه اصلی و بنیادی خانواده شهرداری حضور می یابند و ضمن گذراندن شبی خوش و تفریحی کنار یکدیگر، از ارشادات و سخنرانی هایی که به وسیله صاحبنظران و صاحب نظران معرفی می شود، سود می برند.

عادله سادات ارشادی

شهرداری کرج پارک بانوان همایش بصیرت

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات