کد خبر : 4891
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند بسته هستند
12 views بازدید

خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند

اسکندری:خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی این روز را به تلاشگران عرصه خدمت و اطلاع رسانی تبریک گفت و اضافه کرد: خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند. فاطمه اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: افزایش […]

اسکندری:
خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی این روز را به تلاشگران عرصه خدمت و اطلاع رسانی تبریک گفت و اضافه کرد: خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند.

فاطمه اسکندری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: افزایش و پیشرفت ی فرهنگی هر جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

نماینده مردم در شورای اسلامی شهر کرج در پیغام روز خبرنگار آورده است: خبرنگاران با اسم قاصدان صدیق و راویان امین جامعه در صف مقدم همراهی دولت و ملت قرار دارند و در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می‌کنند.
 

وی، اهالی رسانه و  مطبوعات را  تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دانست و گفت: خبرنگاران انسان های صادق و مخلص و مجاهدان بی منت و سخت کوشان با همت و تداعی گران رشادت، تیزبینی، بی باکی و از خودگذشتگی در راه تعالی میهن اسلامی اند.
 

اسکندری در قسمت دیگری از این پیغام گفت: به پاس رسالت قلم و پاسداشت کرامت انسانی، فرا رسیدن ۱۷ مرداد “روز خبرنگار” را به تمامی خبرنگاران، اهالی رسانه و مطبوعات استان البرز، کلانشهر کرج و بالاخص خبرنگاران پر تلاش پایگاه مدیریت شهری کرج که صادقانه و خالصانه در عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و انعکاس خدمات نظام مقدس اسلامی و اعمال و فعالیتها در عرصه های گوناگون تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض می کنم.
 

ایشان در پیغام خود اظهار امیدواری کرده است که خبرنگاران با امانتداری پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند و در اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی در جامعه تلاش و مجاهدت نمایند.

رویا منیری

خبرنگاران امانتداری پاسدار صراط مستقیم

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات