کد خبر : 4917
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۴:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خدمات رسانی بانک شهر از پیشرفت خطوط ریلی ادامه دارد بسته هستند
3 views بازدید

خدمات رسانی بانک شهر از پیشرفت خطوط ریلی ادامه دارد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فاز دوم این خط در حدفاصل ایستگاه کنفرانس بین المللی شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره) با اسم یکی از زیباترین ایستگاههای مترو پایتخت، طی مراسمی و با حضور مدیرعامل مجلس شورای اسلامی، شهردار پایتخت و مدیرعامل متروی تهران افتتاح شد. لاریجانی: قدردانی از تلاشگران عمران و آبادی پایتخت مدیرعامل مجلس شورای اسلامی در این مراسم با […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فاز دوم این خط در حدفاصل ایستگاه کنفرانس بین المللی شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره) با اسم یکی از زیباترین ایستگاههای مترو پایتخت، طی مراسمی و با حضور مدیرعامل مجلس شورای اسلامی، شهردار پایتخت و مدیرعامل متروی تهران افتتاح شد.

لاریجانی: قدردانی از تلاشگران عمران و آبادی پایتخت

مدیرعامل مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به اعمال انجام شده در عرصه عمران و آبادی پایتخت اظهار داشت: برای به ثمر رسیدن برنامه های شهری زحمات فراوانی کشیده شده است که قابل ستایش است و می بایست از تلاش همه افرادی که در این عرصه هم کاری داشتند، قدردانی کرد.

وی اضافه کرد: اعمال خوبی در راستای پیشرفت متروی تهران صورت گرفته است و ایستگاه شهر آفتاب، خط ۸ متروی تهران بسیار مرتب و منظم و استانداردهای ضروری در این خصوص رعایت شده است.

لاریجانی با بیان اینکه تکمیل شبکه های مترو دلیل تسریع در تردد مسافران می شود، اضافه کرد: یکی از کارهای مهم تهران این است که شبکه مترو کامل شد که کار باارزشی است و در این خصوص سرعت کارها خوب بوده است.

پورزرندی: بانک شهر بازوی کمکی مدیریت شهری است

به علاوه از طرف دیگر مدیرعامل بانک شهر نیز در حاشیه این مراسم، با بیان اینکه بسیاری از برنامه های مهم شهری از نمونه حمل و نقل ریلی در کلانشهرها به دلیل کمبود منابع مالی به نتیجا نمی رسید، گفت: در چند سال واپسین تلاش داشتیم تا با اسم بازوی کمکی مدیریت شهری، در این عرصه، حامی شهرداریها باشیم.

حسین محمد پورزرندی گفت: گسترش کیفی زندگی شهروندان از اهداف این بانک است و به طرز حتم، حمایتها از پیشرفت خطوط ریلی و حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید براینکه خدمات رسانی از خطوط مترو در تهران و دیگر کلانشهرها در مسیر پیش روی قرار گرفته است، گفت: در طول چند سال قبلی بانک شهر و با اسم حامی اصلی پیشرفت حمل و نقل عمومی و خطوط ریلی، نقش موثری در تامین منابع مالی این عرصه ایفا کرده و و مطمئنا این مسیر را ادامه خواهد داد.

پورزرندی ادامه داد: بانک شهر با نیت اولویت بخشی به مسئله مسئولیت اجتماعی در پیشرفت و گسترش خطوط مترو حمایتهای زیادی داشته و سرمایه گذار اصلی این عرصه در تهران و دیگر کلانشهرها بوده است.

به علاوه از طرف دیگر بانک شهر با اسم تنها سرمایه گذار اصلی خط۶ متروی تهران بوده است و ایستگاه فرودگاه مهرآباد نیز با خدمات رسانی این بانک به سود برداری رسید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات