کد خبر : 5065
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۳۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خدمات پیمانکاران خدمات شهری با ابزارهای روز معرفی می شود بسته هستند
11 views بازدید

خدمات پیمانکاران خدمات شهری با ابزارهای روز معرفی می شود

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشست ای که با حضور مدیران و مدیران عامل کمپانی های انتخاب در مناقصه واگذاری امور خدمات شهری برگزار شد، معاون خدمات شهری بهمراه معاونان و مدیران این بخش حضور یافته و به بررسی، بررسی و صدور دستورات مربوطه پرداختند. در این نشست معاون شهردار کرج در امور خدمات شهری، به شرح ضرورت رسیدگی به خواسته های […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نشست ای که با حضور مدیران و مدیران عامل کمپانی های انتخاب در مناقصه واگذاری امور خدمات شهری برگزار شد، معاون خدمات شهری بهمراه معاونان و مدیران این بخش حضور یافته و به بررسی، بررسی و صدور دستورات مربوطه پرداختند.

در این نشست معاون شهردار کرج در امور خدمات شهری، به شرح ضرورت رسیدگی به خواسته های شهروندان و بهره برداری از بهترین قابلیت ها به این منظور پرداخت و گفت: اولویت کاری همه ما باید معرفی خدمات مطلوب به شهر و شهروندان به روش شبانه روزی است و نباید برای این منظور با هیچ مدلی محدودیت و کم کاری مواجه باشیم.

حسن مدیرروستا بر ضرورت نظافت و پاکیزگی شهر از لحاظ وظایف و امور خدمات شهری تاکید کرد و اضافه کرد: یکی از شیوه های حرکت و پیشرفت در این مسیر، آموزش کارگران و سرکارگران به روش مستمر می باشد. وی، دلیل ضرورت این آموزش های مستمر را رابطه مداوم و نزدیک با شهروندان عنوان کرد.

مدیرروستا، از قبل شرط های موفقیت در این عرصه را معرفی حق و حقوق کارگران زحمت کش عنوان کرد و ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر از مهمترین نیازهای کارگران، تامین امنیت و ایمنی آنهاست که در این عرصه ضروری است مسائل ایمنی و hse برای همه کارگران بویژه نیروهایی که در شیفت شب، سرگرم کار و تلاش هستند به طرز ویژه رعایت شود.

وی، کنترل موارد و مسائل بهداشت و زیست شهری، اعم از بسته بودن خروجی شیرابه زباله و به علاوه از طرف دیگر عدم ریخت و پاش زباله لحظه تجمیع و انتقال به ایستگاه انتقال را بسیار مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: همراه با این امر نظافت و پاکیزگی ماشین آلات و لباس کارگران از ارزش بسیاری دارا است که ضروری است تمامی پیمانکاران برنده، درمقایسه با اجرای این امور اهتمام ورزند.

این مسئول در انتهای، از مدیران عامل کمپانی ها و مدیران حاضر در نشست خواست درمقایسه با بررسی و معرفی نواقص عمرانی و خدمات شهری به ابزار نظارتی اقدام کرده و تمامی مسئولیت های محوله را با دقت نظر و کیفیت بالا به انجام برسانند.

ضروری به ذکر است در این نشست مدیران و مدیران کمپانی های دهکده سبزپوش منطقه ۱، سبزه زیور جاهای ۲و۱۲، پدیده پاک آرمان منطقه ۴، دی راه کرج جاهای ۵و۶ ، کار و ابتکار منطقه ۷، قاصدک شهر پاک منطقه ۸و۹ و رهیابان فردا منطقه ۱۱ که از برندگان تازه مناقصه واگذاری امور خدمات شهر هستند، حضور داشتند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات