کد خبر : 4883
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خدمت رسانی به مردم بدون توجه به مرزهای جغرافیایی باشد نگاه ویژه شورای چهارم کرج به جاهای کم دارا بسته هستند
17 views بازدید

خدمت رسانی به مردم بدون توجه به مرزهای جغرافیایی باشد نگاه ویژه شورای چهارم کرج به جاهای کم دارا

باغستانی:خدمت رسانی به مردم بدون توجه به مرزهای جغرافیایی باشد/نگاه ویژه شورای چهارم کرج به جاهای کم دارا مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: خدمت رسانی به مردم مرزهای جغرافیایی را کناز می زند و عزم جهادی مدیران شهر را جهت معرفی بهترین خدمت مهیا می کند. محمد صادق باغستانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نگاه […]

باغستانی:
خدمت رسانی به مردم بدون توجه به مرزهای جغرافیایی باشد/نگاه ویژه شورای چهارم کرج به جاهای کم دارا

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: خدمت رسانی به مردم مرزهای جغرافیایی را کناز می زند و عزم جهادی مدیران شهر را جهت معرفی بهترین خدمت مهیا می کند.

محمد صادق باغستانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نگاه خوب شورای چهارم به جاهای کم دارا را مثبت ارزیابی کرد و اذعان داشت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که اجرای برنامه های عمرانی در سطح شهر علي الخصوص در جاهای کم دارا باعث پیشرفت شهری و معرفی خدمات مطلوب به شهروندان شده است.
 
وی، اجرای برنامه هایی از نمونه بلوار ماهان و اتصال آن به گلدشت، بلوار واقع در حیدرآباد، سالن ورزشی خاتم در حصارک، ادامه بلوار آزادی و اتصال آن به خوارزمی و باهنر، احداث بلوار یاس روی نهر دلمبر را از نمونه اعمال مدیریت شهری در جاهای کم دارا دانست و گفت: مدیریت شهری کرج در آبادانی جاهای غیربرخوردار  اهتمام ویژه داشته و امید است با هم کاری و همدلی شورا و شهرداری در دوره پنجم و هم کاری شهروندان در اجرای برنامه ها بیننده ادامه اتفاقات چشمگیر در سطح کلانشهر کرج باشیم.
 
مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج پیشتر به روند خدمت رسانی در عرصه بهداشت اشاره نمود و اضافه کرد: بهسازی و بازسازی بیمارستان کوثر و احداث کلینیک تخصصی مجاور بیمارستان شهید رجایی از دیگر اعمال شورای شهر در تامین نیازهای شهروندان و رفع محرومیت ها است.
 
وی ادامه داد: با شرایطی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند؛ مدیران باید بستری را ممکن آورند که خانواده ها در بحث درمان بیماران تنها دغدغه بازگشت سلامتی شان را داشته باشند و مباحثی از قبیل هزینه های بالای بستری و درمان یا کمبود قابلیت ها پزشکی به دغدغه ای مضاعف برای شهروندان مبدل نشود.
 

زهرا قاسمي

شورا جاهای محروم

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات