کد خبر : 6562
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۵:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای خیابان های اصلی کرج بازگشایی شد جمعه همه معابر فرعی برای تردد باز است بسته هستند
21 views بازدید

خیابان های اصلی کرج بازگشایی شد جمعه همه معابر فرعی برای تردد باز است

یک روز بعد از بارش برف؛خیابان های اصلی کرج بازگشایی شد/جمعه همه معابر فرعی برای تردد باز است معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: با سود گیری از توان و قابلیت ها موجود، نیروهای خدمات شهر توانستند خیابان ها و معابر اصلی شهر را یک روز بعد از بارش برف بازگشایی و پاکسازی کنند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن […]

یک روز بعد از بارش برف؛
خیابان های اصلی کرج بازگشایی شد/جمعه همه معابر فرعی برای تردد باز است

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: با سود گیری از توان و قابلیت ها موجود، نیروهای خدمات شهر توانستند خیابان ها و معابر اصلی شهر را یک روز بعد از بارش برف بازگشایی و پاکسازی کنند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیر روستا در  نشست ” معرفی گزارش عملکرد سازمان ها و جاهای در خصوص بارش واپسین برف و بازگشایی مسیرهای تردد ” که با حضور دکتر اصغر نصیری شهردار کرج، مهندس محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار و دکتر مراد کردی معاون مالی و اقتصادی شهرداری برگزار شد، این نوشته را عنوان کرد.

وی با اشاره به برودت هوا در لحظه بارش برف عنوان کرد: گرچه این مسئله دلیل کندی اجرای اعمال برف روبی از سطح شهر می شد با اینحال نیروهای خدمات شهر توانستند برغم همه بحران های پیش رو خیابان ها و معابر اصلی شهر را فردای روز بارش برای تردد شهروندان بازگشایی کنند.

بارش برف در دهه قبلی در کرج بی سابقه بود

مدیرروستا با بیان اینکه بارش برف در دهه قبلی در کرج بی سابقه بوده است، گفت: در اجرای این عملیات حتی بسیاری از ابزارهای جاهای و سازمان ها آسیب دیدند.

وی از نمونه مشکلات پیش آمده در خصوص کنترل و مدیریت بحران ناشی از بارش برف در کرج را نبود راننده جانشین عنوان کرد و اضافه کرد: با برنامه ریزی و رفع کمبودها، مدیریت عملیات زمستانی عملکرد مطلوبی را در مقابله مشکلات بارش برف خواهد داشت.

مدیرروستا گفت: تا جمعه هفته جاری عملکرد مطلوبی را در بازگشایی کامل معابر معرفی خواهیم داد به شکلی که روز جمعه بعد از ظهر، عبور و مرور در کوچه ها به سهولت انجام خواهد شد.

 

شهرداری کرج برف یخ زدایی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات