کد خبر : 5921
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۷:۱۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای داشتن شورا و شهردار کارآمد از اهداف و خواسته های جریان اصلاحات است بسته هستند
31 views بازدید

داشتن شورا و شهردار کارآمد از اهداف و خواسته های جریان اصلاحات است

سلیم نژاد: داشتن شورا و شهردار کارآمد از اهداف و خواسته های جریان اصلاحات است مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج،گفت: داشتن شورا و شهردار کارآمد در کرج از اهداف و خواسته های اصلاحات است و اکنون بحث استخدام نیروهای تازه بر حسب نظر و مشورت عضو های شورای شهر باید باشد. پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد […]

سلیم نژاد:
داشتن شورا و شهردار کارآمد از اهداف و خواسته های جریان اصلاحات است

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج،گفت: داشتن شورا و شهردار کارآمد در کرج از اهداف و خواسته های اصلاحات است و اکنون بحث استخدام نیروهای تازه بر حسب نظر و مشورت عضو های شورای شهر باید باشد.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد در بیست و هشتمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شورای کرج، شورای ۱۳ نفره است و همه اعضاء با هم وحدت دارند، هر حرفی که همکاران ما در شورای شهر بزنند حرف من و تک تک عضو های شورای شهر است.

وی گفت: لیست امید اهدافی دارد که همه ما در شورای شهر باید با هم کاری، تعامل و همفکری به این اهداف برسیم به عبارتی داشتن شورا و شهردار کارآمد در کرج از اهداف و خواسته های اصلاحات است و اکنون بحث استخدام نیروهای تازه بر حسب نظر و مشورت عضو های شورای شهر باید باشد.

مدیرعامل کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه یکی از بازوان مشورتی شهردار، شورای شهر است خاطر نشان شد: شهردار باید کارآمد باشد، ما خواسته هایی داریم که مردم از ما می خواهند، نکته ای که ضروری به ذکر است این است که ما در امور شهرداری دخالت نمی کنیم با اینحال اگر شهردار بخواهد از نظرها ما در انتصابات شهرداری بهره ببرد، ما نیز راهنمایی های ضروری را در این راستا معرفی خواهیم کرد.

این مسئول خاطر نشان شد: مدیریت ها باید اهداف اصلاحات را دنبال کنند و باید در فصل تفاوت مدیریت شهری این مسئله دنبال شود و باید بدانیم همه ما در جستجوی تحقق خواسته های مردم و وعده هایی که به آنها داده ایم هستیم.

 

داشتن شورا شهردار کارآمد

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات