کد خبر : 3616
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دانش آموزان آموزشگاه پسرانه سید جمال الدین اسد آبادی با مدیریت پسماند آشنا شدند بسته هستند
6 views بازدید

دانش آموزان آموزشگاه پسرانه سید جمال الدین اسد آبادی با مدیریت پسماند آشنا شدند

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج طی سالهای قبلی، ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا زباله را با اسم یکی از اعمال موثردر این عرصه در مسیر پیش روی خود قرار داده است. در این سالها، مدارس دخترانه و پسرانه فراوانی تحت آموزش سازمان با عناوین مدیریت پسماندها و تفکیک زباله های خشک از مبدا قرار گرفته  و دانش […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج طی سالهای قبلی، ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا زباله را با اسم یکی از اعمال موثردر این عرصه در مسیر پیش روی خود قرار داده است.

در این سالها، مدارس دخترانه و پسرانه فراوانی تحت آموزش سازمان با عناوین مدیریت پسماندها و تفکیک زباله های خشک از مبدا قرار گرفته  و دانش آموزان فراوانی با این مسئله آشنا شده اند.

آموزش شناخت انواع پسماندها، آشنایی با نحوه تفکیک آنها از مبداء و راههای کاهش تولید پسماند از نمونه موارد آموزشی است که در مدارس به وسیله صاحبنظران سازمان مدیریت  پسماند شهرداری کرج مطرح می شود.

در انتهای این آموزش ها نیز سوالاتی مرتبط با عناوین مطرح شده، معرفی می شود و دانش آموزانی که جواب درست را می دهند با اهدا جوایزی تقدیر می شوند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات