کد خبر : 3833
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده بسته هستند
10 views بازدید

دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اطلاع داد: دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده مهندس جوانمردی در خصوص فرصت مراجعه دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده خاطر نشان تولید : برای ثبت اسم مهلتی مقرر کرده نشده است و متقاضیان حقیقی می توانند تا اطلاع ثانوی در خصوص این مهم اقدام نمایند.      […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اطلاع داد: دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده مهندس جوانمردی در خصوص فرصت مراجعه دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده خاطر نشان تولید : برای ثبت اسم مهلتی مقرر کرده نشده است و متقاضیان حقیقی می توانند تا اطلاع ثانوی در خصوص این مهم اقدام نمایند.   


 


مهندس جوانمردی از شروع ثبت اسم جهت دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده در استان البرز اطلاع داد.

بر طبق گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: کلیه متقاضیان حقیقی با مراجعه به سایت www.moshaver.msy.gov.ir می توانند درمقایسه با ثبت اسم و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

مهندس جوانمردی در خصوص فرصت مراجعه دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده خاطر نشان تولید : برای ثبت اسم مهلتی مقرر کرده نشده است و متقاضیان حقیقی می توانند تا اطلاع ثانوی در خصوص این مهم اقدام نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد : کلیه مراحل مرتبط به ثبت اسم الکترونیکی است، از اینرو مراکزی که از قبلی حاوی مجوز بوده و می باشند نیز باید با مراجعه به آدرس اینترنتی ذکر شده از نو درمقایسه با تمدید مجوز اقدام نمایند .

علیرضا جوانمردی در خصوص ادامه هم کاری مراکز مشاوره با این اداره کل ابراز داشت: با اینحال اگر مر کزمشاوره ای از روش معرفی شده درمقایسه با دریافت و تمدید مجوز خود فعالیتی را صورت ندهد، قادر به ادامه هم کاری با این اداره کل نخواهد بود.

وی اضافه کرد : به دلیل آنکه یکی از سپرهای قوی برای حفظ دین ازدواج است و روند مشاوره ازدواج با بکارگیری دانش روان شناسی ، جامعه شناسی ، پزشکی و خانواده که سعی در شناخت دو طرف به نحو احسن و بدون غرض و معرفی طریق و تخمین میزان و تطابق و سازگاری آنها در آتی دارد ، در کشور ما هنوز به طرز کامل برای جوانان در آستانه ازدواج جا نیفتاده است لذا تاسیس و گسترش این مراکز به افزایش سالم و مطلوب، پویایی استعدادهای عضو های خانواده و پیشگیری از اختلافات و ناهنجاری های فردی و اجتماعی کمک خواهد نمود، پیرامون همین مسئله امید داریم تا با این رفتار و هم کاری عزیزان در مراکز مشاوره بتوانیم در سایه قانون خدمات ارزشمندی را برای جوانان غیور البرزی رقم زنیم .

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات