کد خبر : 5693
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای در ۵ دقیقه انرژی‌تان را در محل کار گسترش دهید بسته هستند
14 views بازدید

در ۵ دقیقه انرژی‌تان را در محل کار گسترش دهید

در ۵ دقیقه انرژی‌تان را در محل کار گسترش دهید وقتی در محل کار خود، حوصله فعالیت ندارید، گاهی تلاش می کنید سر خود را با فعالیت های دیگر از نمونه شبکه اجتماعی یا تماشای ویدیو ها و خواندن خبر ها در شبکه جهانی وب گرم کنید. وقتی در محل کار خود، حوصله فعالیت ندارید، گاهی تلاش می کنید سر خود را […]


در ۵ دقیقه انرژی‌تان را در محل کار گسترش دهید

وقتی در محل کار خود، حوصله فعالیت ندارید، گاهی تلاش می کنید سر خود را با فعالیت های دیگر از نمونه شبکه اجتماعی یا تماشای ویدیو ها و خواندن خبر ها در شبکه جهانی وب گرم کنید.

وقتی در محل کار خود، حوصله فعالیت ندارید، گاهی تلاش می کنید سر خود را با فعالیت های دیگر از نمونه شبکه اجتماعی یا تماشای ویدیو ها و خواندن خبر ها در شبکه جهانی وب گرم کنیدتحت این شرایط پیش خود فکر می کنید: «فردا هم روز خداست و می توانم ادامه کارم را بعداً به اجرا درآورم». با این وجود در حقیقت تنها در حال شانه خالی کردن از فعالیت کاری خود هستید. پیشتر تصمیم گرفته ایم ۴ راهکاری را مورد بررسی قرار دهیم که با انجام آنها تنها در ۵ دقیقه قادر اید انرژی خود را باز یافته و فعالیتتان را شروع کنید.
 
تنها برای یک دقیقه بلند شوید و عضلات خود را بکشید
 
برای اینکه انرژی خود را در محل کار، بازیابید، نیاز به دو ماراتُن یا ورزش سنگین نیست؛ حتی کافیست از جای خود بلند شوید و در حالت ایستاده، عضلات خود را بکشید. حتی اگر دوست دارید، قادر اید در محیط محل کارتان قدمی بزنید؛ با این وجود اجازه ندهید این لحظه از ۶۰ ثانیه، فراتر رود.
 
برای مدت یک دقیقه، با یکی از دوستان خود چت کنید
 
برای افزایش سطح انرژی خود، با یکی از دوستان خود چت کنید. حتی قادر اید در گروه های شبکه های اجتماعی مجازی دوستانتان، کمی درد دل کنید و از سطح انرژی حال حاضر‌تان بگویید.
 
برای یک دقیقه به برنامه تفریح تعطیلات خود فکر کنید
 
پیوسته این مسئله را به خاطر داشته باشید که اگر انرژیتان در محل کار بررسی رفته، یقیناً به دلیل کاهش انگیزه تان است. برای بازیابی انگیزه و انرژی خود، در یک دقیقه، به برنامه تفریحی که برای اولین تعطیلات پیش رو قادر اید داشته باشید، فکر کنید و آن را روی کاغذ یادداشت کنید و مقابل دیدتان قرار دهید. همین راه حل ساده، انگیزه شما را به طرز شگفت انگیزی بالا می برد.
 
دو دقیقه از وقت خود را به کارهای عقب افتاده تخصیص دهید

 
آیا روز قبل سفارش خرید کالایی را داده اید که باید امروز پیگیری تلفنی اش را انجام دهید؟ آیا قرار بوده قبضی را پرداخت کنید؟ تحت این شرایط، با تخصیص ۲ دقیقه لحظه به این گونه کارهای کوچک، قادر اید مقداری از دغدغه های ذهنی خود را بکاهید و در عین حال، تنوعی به فعالیت هایتان بدهید.

محسن راعی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات