کد خبر : 6574
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۵:۵۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دست سازه های برفی در بوستان بانوان جهان ساخته شد بسته هستند
25 views بازدید

دست سازه های برفی در بوستان بانوان جهان ساخته شد

به وسیله کودکان و بانوان کرجی :دست سازه های برفی در بوستان بانوان جهان ساخته شد روز قبلی به شکرانه بارش نعمت برف وسفید وپوش شدن شهر در روزهای واپسین دست سازه های برفی به وسیله کودکان و بانوان کرجی در بوستان بانوان جهان ساخته شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روز قبلی به شکرانه بارش نعمت برف و سفیدپوش […]

به وسیله کودکان و بانوان کرجی :
دست سازه های برفی در بوستان بانوان جهان ساخته شد

روز قبلی به شکرانه بارش نعمت برف وسفید وپوش شدن شهر در روزهای واپسین دست سازه های برفی به وسیله کودکان و بانوان کرجی در بوستان بانوان جهان ساخته شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روز قبلی به شکرانه بارش نعمت برف و سفیدپوش شدن شهر در روزهای واپسین جشنواره دست سازه های  برفی در بوستان بانوان جهان برگزار شد که طی آن کودکان کرجی بهمراه مادران خود در بوستان گفته شده گرد هم آمدند و با  شادی و هیجان کودکانه ویژه خود به برف بازی و تولید دست  سازه های برفی پرداختند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است  این جشنواره از ساعت ۱۴ شروع شد و بالاخره با ارزیابی داوران حاضر در جشنواره  و انتخاب  بهترین دست سازه ها در ساعت ۱۶ به کار خود انتهای داد.

ضروری به شرح است غیر از تقدیم هدایا به کودکان کمپانی کننده، ۳ دست سازه  برتر نیز به وسیله داوران انتخاب و جوایزی نیز  از جانب مدیریت سری بوستان های بانوان کرج به برگزیدگان اول تا سوم  اهدا شد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود در حاشیه این جشنواره به منظور دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرها شهروندان و در راستای پیشرفت کیفیت برنامه های بعدی در بوستان های بانوان، فرم های نظر سنجی بین مراجعین توزیع شد که با جمع بندی نظرها کمپانی کننده اکثریت ازبرگزاری این جشنواره ابراز رضایت کردند و خواستار ادامه دار بودن چنین برنامه هایی در بوستان های بانوان شدند.
 

آدم برفی جشنواره شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات