کد خبر : 3625
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دعوت شناگران نوجوان البرزی به اردوی تیم ملی بسته هستند
7 views بازدید

دعوت شناگران نوجوان البرزی به اردوی تیم ملی

 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و با استناد به گفته روابط عمومی هیات شنا استان، کادر فنی تیم ملی ۱۶ شناگر را جهت اجرا رقابت انتخابی نهایی تیم  ملی به منظور واضح شدن نفرات اعزامی به دومین دوره مسابقات آسیایی نوجوانان نانجینگ به این اردو دعوت کرد. با استناد به برنامه ریزی کمیته […]


 به نوشته خبر البرز با استناد به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و با استناد به گفته روابط عمومی هیات شنا استان، کادر فنی تیم ملی ۱۶ شناگر را جهت اجرا رقابت انتخابی نهایی تیم  ملی به منظور واضح شدن نفرات اعزامی به دومین دوره مسابقات آسیایی نوجوانان نانجینگ به این اردو دعوت کرد.

با استناد به برنامه ریزی کمیته فنی در سال جاری و کمپانی تیم ملی شنا در دومین دوره مسابقات آسیایی ۲۰۱۳ نوجوانان نانجینگ چین و به منظور واضح شدن نفرات اعزامی به این مسابقات از جانب کادر فنی تیم ملی شنا ۱۶ شناگر دعوت شدند که در این لیست امیرحسین سعادتمندی، نیما عبدالهی و صادق غیاثوند از استان البرز نیز هم حضور دارند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود رقابت شنای دومین دوره مسابقات آسیایی ۲۰۱۳ نانجینگ شهریور ماه در رده سنی پایین ۱۷ سال برگزار خواهد شد.


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات