کد خبر : 5577
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دلیل تعلیق برنامه های عمرانی شهر بررسی شود بسته هستند
10 views بازدید

دلیل تعلیق برنامه های عمرانی شهر بررسی شود

مهندس حاجی قاسمی:دلیل تعلیق برنامه های عمرانی شهر بررسی شود دبیر شورای اسلامی شهر کرج تعلیق برنامه های عمرانی شهر کرج را مورد انتقاد قرار داد و خواستار تسریع در ساماندهی موقعیت حال حاضر آنها شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در نوزدهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن بیان این نوشته گفت: برنامه های عمرانی […]

مهندس حاجی قاسمی:
دلیل تعلیق برنامه های عمرانی شهر بررسی شود

دبیر شورای اسلامی شهر کرج تعلیق برنامه های عمرانی شهر کرج را مورد انتقاد قرار داد و خواستار تسریع در ساماندهی موقعیت حال حاضر آنها شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در نوزدهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن بیان این نوشته گفت: برنامه های عمرانی که در شهر اجرا و به اتمام رسیده اند هنوز در موقعیت نابسامان قرار دارند؛ دلیل موقعیت حال حاضر برای شورای شهر و شهروندان قابل توجیه نیست.
 
وی اضافه کرد: ضلع شمال به جنوب برنامه زیرگذر میدان سپاه در دوره چهارم افتتاح شده است همزمان با اینکه هیچگونه معارضی در این مکان نیست موقعیت آشفته و نابسامانی دارد.
 
حاجی قاسمی تاکید کرد: اگر چه پیمانکار برنامه ذکر شده از موقعیت حال حاضر با اسم اهرمی برای اخذ اعتبار مجدد استفاده می کند و مدعی است که بودجه کافی جهت تجمیع دیوارهای اطراف این برنامه را ندارد با اینحال این امر نباید باعث آشفتگی سیما منظر شهری و تضعیف روحیه شهروندان شود.
 
مدیرعامل کمیسیون عمران و معماری شورای شهر کرج تاکید کرد: برنامه میدان سپاه در هسته مرکزی شهر قرار دارد و با استناد به اینکه بیشترین رفت و آمد شهروندان در این مکان صورت میپیرد ساماندهی موقعیت حال حاضر این برنامه حاوی اهمیت شهرداری کرج قرار گیرد تا شهروندان به سهولت به تردد در این مسیر بپردازند.

دلیل تعلیق برنامه های عمرانی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات