کد خبر : 3530
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دورنمای هزینه طلا در هفته آتی بسته هستند
17 views بازدید

دورنمای هزینه طلا در هفته آتی

مسائل سوریه و سیاستهای بانک جهانی با اسم دو عامل تاثیر گذار بر هزینه جهانی طلا در هفته آتی خواهند بود. دو عامل  مارکت طلا را در هفته آتی تحت تاثیر قرار خواهد داد، یکی مناظره بر سر اینکه بانک فدرال رزرو ایالات متحده چه اقدامی امکان دارد پیرامون خرید و فروش اوراق قرضه اش انجام دهد و به علاوه از طرف دیگر مباحث مطرح […]

مسائل سوریه و سیاستهای بانک جهانی با اسم دو عامل تاثیر گذار بر هزینه جهانی طلا در هفته آتی خواهند بود.

دو عامل  مارکت طلا را در هفته آتی تحت تاثیر قرار خواهد داد، یکی مناظره بر سر اینکه بانک فدرال رزرو ایالات متحده چه اقدامی امکان دارد پیرامون خرید و فروش اوراق قرضه اش انجام دهد و به علاوه از طرف دیگر مباحث مطرح شده در نشست پیرامون احتمال حمله نظامی به سوریه بر هزینه طلا تاثیر خواهند داشت.

قراردادهای تحویل طلای ماه دسامبر که به بهای تقریبی ۱،۳۸۶٫۵۰ دلار در هر اونس (هر اونس برابر با ۳۱.۱۳۲گرم) در قسمت کامکس بورس نیویورک در روز جمعه ۶۹صدم درصد گسترش یافته بود، در در هفته جاری سقوط کرد.

به علاوه از طرف دیگر نقره برای تحویل در ماه دسامبر با ۱٫۶ درصد گسترش به هزینه ۲۳٫۸۹۱ دلار در هر اونس رسید.

در آمارگیری کمپانی کیتکو از ۳۶ کمپانی کننده ،۲۰ نفر جواب مثبت دادند.

از این تعداد ۱۳ نفر هزینه ها را بالا ارزیابی نموده‌اند ،همزمان با اینکه شش نفر دیگر هزینه ها را پایین، ویک نفر نیز طبیعی دانسته است.

این تولیدکننده کنندگان در محاسبه گیری شامل دلالان میلیاردی،سرمایه‌گذاران بانکی، معامله گران آتی، مدیران مالی و بررسی کنندگان داده و طرح‌های آماری بوده‌اند.

بر خلاف پیش‌بینی‌ها همزمان با اینکه گزارش ماهیانه اشتغال کمتر از میزانی که انتظار می‌رفت، گزارش شد، هزینه های طلا در نشست آمریکای شمالی در روز جمعه با هزینه های پایین تری شروع شد. دفتر محاسبه کارگران ایالات متحده اطلاع داد، از ۱۷۰تا ۱۸۰هزار فرصت شغلی پیش‌بینی شده تنها ۱۶۹هزار فرصت شغلی در ماه آگوست محقق شده است و نرخ بیکاری نیز یک درجه کاهش یافته و به میزان ۷٫۳ درصد رسیده است.

به گفته بررسی گران این کاهش در محاسبه بیکاری کاذب بوده و به یک  دلیل اشتباه بوجود آمده است.

مردم در حال ترک مشاغل‌شان هستند، نه در حال با کسب شغل های تازه باشند.

نرخ هم کاری نیروی کار با ۶۳٫۲ درصد به پایین‌ترین میزان از تابستان ۱۹۷۸ تا به این لحظه رسیده است.

به علاوه از طرف دیگر وزارت کار ارقام اشتغال برای ماههای ژوئن و جولای را کاهش داد که این نشانه منفی دیگری برای مارکت کار شمرده می‌شود.

بعد از اعلام سیاست خزانه داری آمریکا و کاهش تولید و نیز اعلام نرخ بیکاری، هزینه طلا ناگهان بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تنزل نمود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات