کد خبر : 3150
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دوره آموزشی هشدارهای نظارتی بانک مهر اقتصاد استان البرز برگزار شد بسته هستند
17 views بازدید

دوره آموزشی هشدارهای نظارتی بانک مهر اقتصاد استان البرز برگزار شد

دوره آموزشی هشدارهای نظارتی بانک مهر اقتصاد استان البرز برگزار شد سایتهای اینترنتی : دوره آموزشی هشدارهای نظارتی، کلیه کارکنان بانک مهر اقتصاد استان البرز باحضور حسین اسلامی نماینده مدیریت محترم کل بازرسی وحسابرسی بانک مهراقتصاد برگزار شد.    به نوشته پایگاه اطلاع رسانی اخبارالبرز ؛ پیمان موحد با اشاره به این نوشته که اخلاق حرفه ای بین کارکنان بانک مهر اقتصاد، امری نهادینه […]

دوره آموزشی هشدارهای نظارتی بانک مهر اقتصاد استان البرز برگزار شد سایتهای اینترنتی : دوره آموزشی هشدارهای نظارتی، کلیه کارکنان بانک مهر اقتصاد استان البرز باحضور حسین اسلامی نماینده مدیریت محترم کل بازرسی وحسابرسی بانک مهراقتصاد برگزار شد.   


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی اخبارالبرز ؛ پیمان موحد با اشاره به این نوشته که اخلاق حرفه ای بین کارکنان بانک مهر اقتصاد، امری نهادینه است، گفت: فعالیت کارکنان بانک مهر اقتصاد استان البرز و کلیه عملکرد آنان در همه جوانب رصد می شود و اگر ضروری شد، به آنان اخطار داده می شود. مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان البرز پرداخت تسهیلات را از مهمترین وظایف بانک عنوان کرد و اضافه کرد: سلامت این بخش از ارزش بالایی دارا است، زمانی این سری رو به جلو حرکت می کند که در عرصه اعتبارات، مردم کارشناس و متعهدی در حال فعالیت باشند، و بی شک پرداخت تسهیلات با اخطار نظارتی، صد درصد با سلامت انجام می پذیرد. موحد با ذکر این نوشته که بانک مهر اقتصاد به خاطر خدا با تمام نزول و خیز هایش به ثبات قابل قبولی رسیده است، گفت: مردم به بانک مهر اقتصاد اعتماد دارند، که این امر بزرگترین سرمایه برای این بانک شمرده می شود و باید با تکیه بر خداوند منان و به علاوه از طرف دیگر تخصص و تعهد پرسنل خوب این سری این اعتماد را روز به روز استوار تر نمود. و با اخطار نظارتی بر آنیم تا خدای نکرده خدشه ای به این اعتماد وارد نشود. حسین اسلامی نیز پیشتر بانک مهر اقتصاد را سری ای اخلاق مدار دانست و گفت: در سری ما آنچه ارزش دارد ادای تکلیف و مسئولیت است و حصول نتیجه، در صورت رفتار خالصانه و دلسوزانه بی شک مثبت می شود، با اینحال آنچه بیشتر از حاصل، ارزش دارد انجام درست مسئولیت است. و ما با اخطار نظارتی تکلیف و مسئولیت خود را به بهترین نحو انجام می دهیم. اسلامی در انتهای گفت: خداوند را شاکریم که در خانواده بزرگ مهر در حال خدمت هستیم، چرا که این سری بنا شده بر اصول اسلام و نظام کشور در حال معرفی خدمت بوده و هست. پیشتر حسین اسلامی، موارد هشدارهای نظارتی را برای روسای شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز باز گو کرد.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات