کد خبر : 6351
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۰:۳۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود بسته هستند
11 views بازدید

دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود

بعد از سه سال وقفه؛دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، از اجرا دوره آموزشی جامع روابط عمومی برای نیروهای این اداره کل اطلاع داد و اذعان داشت: معرفی این آموزش ها با استناد به سه سال وقفه آموزشی برای کارکنان این بخش، از ارزش بسزایی دارا است. سیدعلیرضا […]

بعد از سه سال وقفه؛
دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، از اجرا دوره آموزشی جامع روابط عمومی برای نیروهای این اداره کل اطلاع داد و اذعان داشت: معرفی این آموزش ها با استناد به سه سال وقفه آموزشی برای کارکنان این بخش، از ارزش بسزایی دارا است.

سیدعلیرضا موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اینکه یکی از قبل نیازهای ضروری برای پیشرفت و موفقیت هر بخش، به روز بودن معلومات و آموزش های کارکنان است که در کمال تاسف در طول چند سال واپسین معرفی این دوره ها در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل مورد استقبال قرار نگرفته بود.

موسوی، به ویژه اداره کل ارتباطات و امور بین الملل را بر طبق ذات حرفه ای و نگاه مخاطب محور آن متمایز از دیگر عرصه ها خواند و اضافه کرد: این بخش بخصوص به دو عامل به روز بودن و گسترش دانش نیروها بیش از دیگر بخش ها و ادارات نیازمند است.

وی، دوره آموزشی مقرر کرده شده برای نیروهای اداره کل را مورد اشاره قرار داد و گفت: آموزش صاحبنظران این بخش در شکل دو دوره ۱- (spss) و ۲- شیوه نگارش، ادیت ونامه نگاری انجام می گیرد.

موسوی اذعان داشت: این دوره ۳۲ ساعت و در شکل ۸ نشست آموزشی خواهد بود که شامل مقدماتی در عرصه شیوه های پژوهش و افکار سنجی، محاسبه توصیفی و استنباطی و اجرای آنها با بهره برداری از برنامه نرم افزاری spss است. این نرم افزار غیر از شیوه های ذکر شده، در تنظیم انواع گزارش های آماری از نمونه گزارش عملکردهای آماری ادواری استفاده  خواهد شد.

به گفته سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، این دوره با هم کاری موثر اداره آموزش شهرداری به اجرا در می آید و اولین مرحله آن روز یکشنبه ۲۴ دی ماه در مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج برگزار می شود.

عادله سادات ارشادی

شهرداری کرج دوره آموزشی اداره کل ارتباطات

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات