کد خبر : 4843
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای شهر کرج برگزار شد بسته هستند
15 views بازدید

دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای شهر کرج برگزار شد

دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای شهر کرج برگزار شد دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو در سالن جلسات پارلمان شهری این کلانشهر برگزار شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست؛ متن درخواست مدیر کل بحران استانداری البرز در رابطه با  درخواستی مبنی بر واگذاری ساختمانی از […]


دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای شهر کرج برگزار شد

دویست و نود و نهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو در سالن جلسات پارلمان شهری این کلانشهر برگزار شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست؛ متن درخواست مدیر کل بحران استانداری البرز در رابطه با  درخواستی مبنی بر واگذاری ساختمانی از شهرداری در اراضی حصار به جمعیت هلال احمر استان مطرح شد.
 
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج محمد رضا رضاپور در باب متن این درخواست با بیان اینکه هنوز برای معرفی آن در شکل یک لایحه، تصمینی اتخاذ نشده است، گفت: سازمان هلال احمر استان البر درخواست دارد تا سایتی در منطقه حصار و در مجاورت ساختمان حریق نشانی شهرداری این کلانشهر در دست نهاد ذکر شده قرار داده شود.
 
پیشتر نشست لایحه تخریب کاربری املاک واقع در خیابان ۲۱۶ مهرشهر مطرح شد چرا که ساکنین منطقه به دلیل حفظ محیط سبز و رفع تصرفات به دلیل وجود دکل فشار قوی برق این مسئله را پیگیری کرده بودند و این مسئله جهت بررسی بیشتر به کمیسیون حقوقی ارجاع داده شد.
 
 بهنام محمودی عضو شورای شهر کرج پیرامون این مسئله اظهار داشت: وجود دکل فشار قوی برق، امنیت مردم منطقه را را با اخطار مواجه کرده، همراه با این معضل، املاک تجاری بوجود آمده در خیابان ۲۱۵ مهرشهر نیز باعث ترافیک شدید در آن منطقه شده است.
 
رضا شریفی مدیرکل کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج نیز در باب این لایحه با بیان اینکه درخواست  مردم منطقه درخواستی منطقی است، شرح داد: خیابان مسیح پاکدل خیابان سرسبزی می باشد که وجود دکل فشار قوی در این محدوده برای املاک مجاور و ساکنین خیابان های اطراف مشکلاتی را بوجود آورده است.

در این نشست، لایحه واگذاری یک واحد مسکونی در کرج به مسجد جمکران، بر طبق درخواست معاونت اجرایی این مسجد مطرح شد با اینحال به تصویب نرسید.
 
حجت اله غلامرضایی مدیرکل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی کرج هم در این نشست گفت: مسجد مقدس جمکران یکی از زیارتگاه های باارزش است و جهت ترویج فرهنگ مهدویت معاونت اجرایی این مسجد درخواست دارد که دفتری در کرج دایر کنند.
 
در جریان اجرا نشست شورای اسلامی شهر کرج، لایحه دوفوریتی تولید سر در دبیرستان دهخدا با سنبلی نمادین و با بودجه ۴۵ میلیون تومانی مطرح و به تصویب رسید.
 
لایحه بعدی که در نشست شورای شهر کرج مطرح شد، درخواست یکی از شهروندان مبنی بر تغییر کاربری واحد مسکونی خود به درمانگاه بود که به تصویب رسید.
 
غلامرضایی در تایید این لایحه و مثبت ارزیابی کردن آن شرح داد: احداث درمانگاه در شهر ضمن معرفی خدمات درمانی به مردم مشکلات عبور و مرور  و ترافیک را نیز برای دسترسی شهروندان به مراکز درمانی کاهش می دهد.

زهرا قاسمي

نشست رسمی شورای شهر

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات