کد خبر : 4407
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج تشکیل شد بسته هستند
16 views بازدید

دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج تشکیل شد

دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج تشکیل شد دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو و با حضور عضو های شورای شهر و نمایندگان شهرداری در سالن جلسات پارلمان شهری کرج تشکیل شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست محمود دادگو ضمن تشکر و قدر […]


دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج تشکیل شد

دویست و نود و چهارمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو و با حضور عضو های شورای شهر و نمایندگان شهرداری در سالن جلسات پارلمان شهری کرج تشکیل شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست محمود دادگو ضمن تشکر و قدر دانی از شهروندان به جهت حضور در راهپیمایی، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
 
پیشتر نشست ضمن بررسی اعتراضات فرمانداری به مصوبات، لوایحی نیز مطرح شد که مصوباتی نیز داشت، اختصاص یک میلیارد ریال به منظور خرید اسکنر و سروِر، اختصاص یکصد و پنجاه میلیون ریال از محل ماده ۱۷ به منظور تامین بخشی از هزینه های درمانی بیمار سرطانی، اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال جهت خدمات رسانی به بازنشستگان سپاه استان البرز و به علاوه از طرف دیگر محاسبه سنوات یکی از کارکنان متوفی شهرداری و جانشین نمودن فرزند وی با انعقاد پیمان کارگری، عده ای لوایحی بودند که صبح امروز در نشست رسمی شورای شهر کرج مطرح شد.
 
پیشتر، بررسی لایحه اختصاص مبلغ یک میلیون تومان جهت جبران خسارت به اتوبوسرانی، در مسیر پیش روی قرار گرفت که با استناد به این لایحه شهرداری خواستار شده بود درمقایسه با جبران خسارت برخوردِ یک ابزار اتوبوس بخش خصوصی با ۳۱ خودرو این مبلغ را اختصاص داده شود.

زهرا قاسمی

نشست رسمی شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات