کد خبر : 3398
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۴۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دویست و هشتادو دومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد بسته هستند
22 views بازدید

دویست و هشتادو دومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست لایحه دو فوریتی مبنی بر اینکه به شهرداری کرج اجازه داده می شود برای توافق با سپاه پاسداران در باب تعیین حدود ۱۳هزارمترمربعی از پادگان شهید شرع پسند واقع در میدان شهید آجرلوی کرج که در برنامه هواکش تونل قطار شهری به علاوه از طرف دیگر تقاطع غیر همسطح سپاه است و نیاز به پرداخت […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای نشست لایحه دو فوریتی مبنی بر اینکه به شهرداری کرج اجازه داده می شود برای توافق با سپاه پاسداران در باب تعیین حدود ۱۳هزارمترمربعی از پادگان شهید شرع پسند واقع در میدان شهید آجرلوی کرج که در برنامه هواکش تونل قطار شهری به علاوه از طرف دیگر تقاطع غیر همسطح سپاه است و نیاز به پرداخت غرامت دارد، اقدام کند مطرح و بیان شد که با این شرایط توافق نامه ای بین سپاه پاسداران و شهرداری منعقد شده است.

در متن لایحه گفته شده که در این پیمان سه مبحث تعیین تکلیف باشگاه فجر واقع در میدان سپاه به وسیله شهرداری و گرفتن تملک آن به اسم سپاه پاسداران، کمک به تکمیل درمانگاه ولیعصر(عج) و تجاری سازی بخشی از مارکت ملاصدرا که در غرب پادگان شهید شرع پسند مطرح است.

علی ترکاشوند شهردار کرج در باب این لایحه با بیان اینکه، ایمن سازی عرشه پل و نصب دوربین برای امنیت پادگان شهید شرع پسند نیاز است، گفت: درمانگاه شهید کلانتری و سری ولیعصر(عج) قرار شد اسکلت را بزنند و برای تجهیز آن و نازک کاری شهرداری وارد رفتار شود. این درمانگاه خدمات را بیش از چند برابر ظرفیت آن به بازنشستگان نیروهای مسلح معرفی میکند.

ایشان در خصوص بند دوم این لایحه تصریح کرد: مقرر شد شهرداری کرج برای گرفتن مالیکت باشگاه فجر که تحت مالکیت بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده در قبال بخشی از زمین پادگان شهید شرع پسند که برنامه برنامه عمرانی میدان شهید آجرلو است، اقدام کند.

رضا شریفی مدیرکل کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر کرج در معرفی مطالب مطرح شده تکمیلی در خصوص این لایحه گفت: این رفتار یعنی کمک به تکمیل مراکز درمانی اقدام مهمی می باشد با اینحال خوب است مبلغ ریالی برای انجام ابزارهای درمانی در درمانگاه ولیعصر (عج ) واضح شود.

حسام عباسی عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ارزش برنامه میدان شهید آجرلوی کرج گفت: به دلیل انجام مراحل اجرایی این تقاطع در میدان سپاه فاجعه ترافیکی در کرج رخ داده است و امروز برنامه میدان شهیدآجرلو به تعیین تکلیف بخشی از عرصه پادگان شهید شرع پسند که در برنامه برنامه قرار گرفته است نیاز دارد.

ایشان پیشتر اضافه کرد: بایستی هرچه زوتر توافق نهایی در مورو تعیین تکیلف اراضی واقع در این برنامه حاصل شود، چون ترافیک قفل شده میدان سپاه و بازگشایی آن به اجرای ین برنامه بستگی دارد.

محمدرضا رضاپور معاون مالی- اقتصادی شهرداری کرج در رابطه با اینکه سپاه پاسداران در حال انجام کار عمرانی در درمانگاه ولیعصر (عج) است، گفت: شهرداری تا به این لحظه اعمال مهمی در راستای تکمیل و تجهیز مراکز درمانی از قبیل بیمارستان کوثر انجام داده است، با این وجود  برای تکمیل درمانگاه ولیعصر(عج) که مرتبط به بخش دولتی است شایسته است که این رفتار عملی شود.

ایشان پیشتر شرح داد: معرفی فهرست بها و یا اجرا مناقصه در تعیین تکلیف این پیمان صرفا جهت موارد ابنیه برنامه که حدود ۹ هزارمتربع است انجام شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات