کد خبر : 4789
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای دیدار کارکنان اداره کل فنی و حرفه ای با استاندار همزمان با شروع هفته ملی مهارت بسته هستند
8 views بازدید

دیدار کارکنان اداره کل فنی و حرفه ای با استاندار همزمان با شروع هفته ملی مهارت

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» همزمان با شروع هفته«ملی مهارت»، در دیدار  جمعی از کارکنان اداره کل فنی و حرفه ای استان، با اشاره به ارزش کار در عرصه دانش فنی و حرفه ای،گفت: باید جای جای محیط کاری کشور یک آموزشگاه فنی و حرفه ای باشد  چرا که با روی کار آمد دانش […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» همزمان با شروع هفته«ملی مهارت»، در دیدار  جمعی از کارکنان اداره کل فنی و حرفه ای استان، با اشاره به ارزش کار در عرصه دانش فنی و حرفه ای،گفت: باید جای جای محیط کاری کشور یک آموزشگاه فنی و حرفه ای باشد  چرا که با روی کار آمد دانش های تازه، نیاز آپدیت علوم فنی و حرفه ای می باشد.

وی ایجاد اتصال و رابطه بین دانش آموختگان فنی و حرفه ای و مارکت کار را از اولویت ها برشمرد و برضرورت سنجش نیازهای کاری جامعه تأکید کرد.

پیشرفت مراکز شتاب دهنده ،اجرا استارت آپ ها و.. را دیگر نکاتی بود که استاندار با تأکید بر ضرورت توجه به آن خواستار پویایی به هر میزان بیشتر فعالیت ها در مراکز فنی و حرفه ای شد.

پیشتر این دیدار، اداره کل فنی و حرفه ای نیز خبری از اعمال انجام شده  و برنامه های آتی را اعلام  و معرفی کردند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات