کد خبر : 3788
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای رادیو دانش ، ایران صدا و البرز از توانایی و توانمندیهای فراوانی دارا است بسته هستند
30 views بازدید

رادیو دانش ، ایران صدا و البرز از توانایی و توانمندیهای فراوانی دارا است

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرز با استناد به گفته پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی با حضور در استودیوی پخش و تولید شبکه های دانش، ایران صدا و البرز از نزدیک با برنامه سازان و تهیه کنندگان رادیویی آشنا شد. وی با اشاره به اینکه اقوام مختلف با گویش های مختلف در استان البرز می […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرز با استناد به گفته پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی با حضور در استودیوی پخش و تولید شبکه های دانش، ایران صدا و البرز از نزدیک با برنامه سازان و تهیه کنندگان رادیویی آشنا شد.


وی با اشاره به اینکه اقوام مختلف با گویش های مختلف در استان البرز می باشد، از آن با اسم یک فرصت یاد کرد و گفت : آداب و احکام اسلامی حلقه ی واسط بین این اقوام است که افزایش و تعالی را در عرصه های مختلف در پی دارد.


نماینده با این وجود فقیه، نیروی جوان را از قابلیت های خوب این استان دانست و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر به کارگیری نیروی جوان استان البرز در عرصه های مختلف تاکید کرد.


امام جمعه پیشتر اجرا رادیو دانش را یکی از اعمال مهم و ماندگار در استان دانست و گفت: یکی از کارهای مهمی که باید به آن ارزش داده شود پیشرفت شبکه رادیویی دانش و آشنایی بیشتر مردم با این شبکه است.


وی به علاوه از طرف دیگر وجود رادیو اینترنتی ایران صدا ، حماسه و نینوا را یکی از اعمال ارزنده با آتی ای درخشان در استان البرز خواند.


پیشتر سیفی مدیر شبکه دانش و البرز و سرپرست رادیو اینترنتی ایران صدا در نشستی صمیمی که در این شبکه برگزار شد، گزارش اجمالی از شبکه های دانش و ایران صدا و قابلیت های این دو شبکه و بخش های مختلف رادیو اینترنتی ایران صدا از نمونه کتاب اینطور گفته میشود که ، گنجینه ، سخنرانی ، سرود و….معرفی داد.


وی با اشاره به اجرا رادیو حماسه در هفته ی دفاع مقدس تصریح کرد : محتوای برنامه های این رادیو در عرصه ی دفاع مقدس با نیت حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس است.


سیفی به علاوه از طرف دیگر از چگونگی اجرا رادیو نینوا با نگاه پرداختن به وقایع ماه محرم در اول این ماه اطلاع داد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات