کد خبر : 5367
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای راههای درمان آکنه صورت بسته هستند
17 views بازدید

راههای درمان آکنه صورت

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج-مجله شهروندی: گاهی اوقات پوست ما بوجود یک جوش بزرگ روی صورت اکتفا نکرده و با بهره برداری از سری ای از آکنه ها روی پوستمان ما را به ستوه می آورد. درست است که در فصل های سرد می توان تا حدودی آن ها را مخفی کرد، با اینحال در فصل تابستان جوش های روی پوست بدن به نحوی یکدفعه […]

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج-مجله شهروندی: گاهی اوقات پوست ما بوجود یک جوش بزرگ روی صورت اکتفا نکرده و با بهره برداری از سری ای از آکنه ها روی پوستمان ما را به ستوه می آورد. درست است که در فصل های سرد می توان تا حدودی آن ها را مخفی کرد، با اینحال در فصل تابستان جوش های روی پوست بدن به نحوی یکدفعه فراوانی هستند. غیر از هورمون ها و ژنتیک که عوامل ایجاد آکنه ها هستند، چندی قبل دریافته ایم که عوامل دیگری نیز در جوش ها موثر هستند.عواملی که در پایین به آن ها اشاره کرده و توضیحاتی خواهم داد

نرم کننده لباس استفاده نکنید

با اینکه بهره برداری از نرم کننده در شستشوی لباس ها امکان دارد برای شما لذت بخش باشد با اینحال این مسئله در باب پوست بدن صدق نخواهد کرد. نرم کننده لباس حاوی مواد شیمیایی است که پوست بدن را تحریک می کند. برای امتحان مدتی از نرم کننده استفاده نکنید مطمئنا نتیجه آن را خواهید دید.

ادکلن ها

اگر شما ادکلن را مستقیما روی گردن یا سینه اسپری کنید، جوش هایی در این بخش های بدن ایجاد می شود. چونکه عطرها حاوی روغن هایی هستند که دلیل بسته شدن منافذ شده و پوست را ملتهب می کنند.

نرم کننده ها

در بیشتر مواقع سعی کنید بعد از زدن نرم کننده پوستتان را بطور کلی خشک کنید. چونکه نرم کننده ها حاوی یکسری مواد نفتی هستند که اگر روی پوست بمانند منافذ را بسته و دلیل ایجاد جوش می شوند.

لبنیات

اگر پوستتان جوش می زند کمتر از لبنیات استفاده کنید. خیلی از ما تصور می کنیم که شکلات و غذاهای چرب دلیل ایجاد جوش می شوند با اینحال در حقیقت باید لبنیاتی مانند شیر، پنیر، بستنی و ماست یخ زده را کنار بگذاریم.

دستکش بپوشید

افرادی که عادت دارند قبل از خواب مقدار فراوانی کرم مرطوب کننده به دستانشان بزنند جوش های بیشتری روی پوستشان ایجاد می شود مخصوصا اگر لحظه خواب دست ها نزدیک به روش و گردن باشد. برای راه حل خوب است از دستکش استفاده کنید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات