کد خبر : 3386
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای راهپیمایی نمازگزاران البرزی بعد از نماز جمعه در خدمات رسانی از مردم مظلوم غزه بسته هستند
11 views بازدید

راهپیمایی نمازگزاران البرزی بعد از نماز جمعه در خدمات رسانی از مردم مظلوم غزه

به نوشته خبر البرز ؛شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان البرز طی اطلاعیه‌ای از مردم پیشرو البرز برای کمپانی در راهپیمایی خدمات رسانی از مردم مظلوم غزه که بعد از نماز جمعه در شهرستان‌های استان البرز برگزار خواهد شد، دعوت کرد. در متن اطلاعیه شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان البرز آمده است:   امروز نماد حقیقی مظلومیت مسلمانان مردم […]


به نوشته خبر البرز ؛شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان البرز طی اطلاعیه‌ای از مردم پیشرو البرز برای کمپانی در راهپیمایی خدمات رسانی از مردم مظلوم غزه که بعد از نماز جمعه در شهرستان‌های استان البرز برگزار خواهد شد، دعوت کرد.


در متن اطلاعیه شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان البرز آمده است:


 


امروز نماد حقیقی مظلومیت مسلمانان مردم فلسطین هستند، شهادت و رشادت بانام این ملت عجین شده است و وانگهی از سمت دیگر بی‌رحمی و ناجوانمردی خصلت ذاتی اسرائیل غارتگر بوده و هست!


 


رژیم منفور صهیونیستی یک‌باز هم با خدمات رسانی استکبار و استعمار نوین غربی از زمین، هوا، دریا، حملات جنون‌آمیز قرون‌وسطایی و حتی بدتر از آن را درمقایسه با ملت تحت ستم فلسطین انجام داده است. اسرائیل با به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان بی‌دفاع غزه از نو پرده از چهره  دردمنش و شیطان گونه‌ی خود برداشته است.


 


این گستاخی‌های رژیم منحوس اسرائیل و هم­پیمانانش قلب هر آزادی‌خواهی را با هر کیش و نژاد و آیینی به درد آورده که جامعه جهانی و انسان‌های نوع‌دوست باید سکوت خود را شکسته و در مقابل این‌همه هتاکی و نقض آشکار حقوق بشر قیام کنند و سازمان‌های بین‌المللی مدعی حقوق بشر باید در این خصوص موضع‌گیری کرده و آن را به‌شدت محکوم نمایند.


 


اکنون مردم بی‌پناه غزه بیش از هر لحظه به کمک و یاری همه‌جانبه نیاز دارند چراکه رژیم صهیونیستی این دفعه توجه مردم جهان را به داعش آمریکایی و اسرائیلی در عراق و سوریه جلب کرده و با وحشیگری تمام به کشتار مردم مظلوم و مسلمان غزه می‌پردازد.


 


شورای هماهنگی آگهی اسلامی استان البرز، ضمن خدمات رسانی و خدمات رسانی از مردم ستمدیده‌  فلسطین و نوار غزه و ابراز تنفر و خشم از جنایات دردمنشانه و کشتن کودکان معصوم به وسیله رژیم غاصب اسرائیل از آحاد امت اسلامی به‌ویژه مردم بصیر و آگاه استان البرز دعوت می‌نماید تا با حضور پرشور در نماز جمعه برای خدمات رسانی از کودکان و مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه، با فریاد خروش پیشرو خود بر سر نظام سلطه و تجاوز، غریو برائت سر دهند.


 


وعده ما: راهپیمایی سراسری خدمات رسانی از مردم مظلوم غزه/ جمعه (۲۴/۰۵/۹۳) ـ بعد از نماز بافضیلت جمعه در تمامی استان البرز


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات