کد خبر : 3395
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای راه‌اندازی صندوق خلاقیت و شکوفایی با سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری بسته هستند
12 views بازدید

راه‌اندازی صندوق خلاقیت و شکوفایی با سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری

به نوشته خبرگزاری خبر البرز با استناد به گفته فارس ٬ سورنا ستاری ظهر امروز از کمپانی بررسی ها و تولید دارو سیناژن استان البرز بازدید و از مراحل کاری این موسسه علمی و بررسی دیدن کرد. در این بازدید معاون علمی و تکنولوژی رئیس جمهوری ضمن گفت‌وگو با مدیران، کارکنان، پژوهشگران و دانش پژوهان اکتیو موسسه علمی فوق روشهای پیشرفت فعالیت‌ها […]


به نوشته خبرگزاری خبر البرز با استناد به گفته فارس ٬ سورنا ستاری ظهر امروز از کمپانی بررسی ها و تولید دارو سیناژن استان البرز بازدید و از مراحل کاری این موسسه علمی و بررسی دیدن کرد.


در این بازدید معاون علمی و تکنولوژی رئیس جمهوری ضمن گفت‌وگو با مدیران، کارکنان، پژوهشگران و دانش پژوهان اکتیو موسسه علمی فوق روشهای پیشرفت فعالیت‌ها و بررسی ها آن را مطرح شده و بررسی قرار داد.


ستاری در بخشی از بازدید خود از تلاش دولت برای راه‌اندازی صندوق خدمات رسانی از کمپانی‌های دانش‌بنیان اطلاع داد و گفت: این صندوق تحت عنوان صندوق خلاقیت و شکوفایی برای خدمات رسانی از بررسی ها علمی و کارهای پژوهشی و به علاوه از طرف دیگر فعالیت کمپانی‌ها و موسسات دانش‌بنیان پایه‌ریزی و راه‌اندازی خواهد شد.


وی تصریح کرد: سرمایه ابتدایی این صندوق بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار است و تلاش می‌کنیم که در آتی و با انجام برنامه‌ریزی و تلاش بیشتر، این بودجه را گسترش دهیم.


مدیرعامل بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه جوانان دانشمند ایران در صورت سود‌مندی از قابلیت ها خوب حرف‌های بسیار فراوانی در عرصه علمی دارند، گفت: دولت تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی از پژوهش‌های علمی، نخبگان و دانشگاهیان و دانش پژوهان جوان خواهد نمود.


ستاری متذکر شد: تحقق این مهم نیازمند همدلی جامعه دانشگاهی و نخبگان ما و به علاوه از طرف دیگر تلاش جدی ابزار‌ها و نهادهای اجرایی با استناد به برنامه‌ریزی علمی و کارشناسی است.


ضروری به شرح است، در این بازدید عده ای از پژوهشگران اکتیو در کمپانی بررسی سیناژن با معاون علمی و تکنولوژی رئیس جمهوری دیدار و گفت‌وگو کردند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات