کد خبر : 4495
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است بسته هستند
10 views بازدید

رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است

دادگو؛رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به سیاست شورای چهارم در راستای اجرای برنامه های کلان عمرانی، اظهار داشت: رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمود دادگو در در نشستی که […]

دادگو؛
رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است

مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به سیاست شورای چهارم در راستای اجرای برنامه های کلان عمرانی، اظهار داشت: رساندن برنامه های نیمه تمام به مرحله سود برداری دغدغه شورای چهارم کرج است.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمود دادگو در در نشستی که با حضور مدیران ارشد کشوری، استانی و شهری در راستای تشریح اعمال، احداث برنامه فرا استانی و ملی بزرگراه شمالی برگزار شد، این نوشته را اطلاع داد و اضافه کرد: شورای شهر کرج طی چهار سال قبلی اعمال بسیار ارزشمند و زیادی داشته است که این امر نشان از اهتمام و توجه ویژه عضو های شورا می باشد.

این عضو شورا با بیان اینکه اتمام برنامه‌های نیمه تمام حاوی اهمیت لحظه باقی مانده از دوره چهارم شورا‌ها است، اضافه کرد: با استناد به قانون ۱۲ شهریورماه سال جاری دور چهارم شوراها به اتمام می‌رسد با این وجود گفته شده مجلس ۱۳ مردادماه را انتهای دوره شوراها اعلام نموده است، به هرحال ما تابع قانون هستیم و از آن خدمات رسانی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه بدون تردید تا انتهای عمر این دوره شورای شهر به فعالیت های خود ادامه خواهد داد گفت: تا وقتی که شورای چهارم وجود داشته باشد جلسات شورا برقرار و بررسی لوایح شهرداری با جدیت انجام خواهد شد.

مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج  اضافه کرد: زحمات و عملکرد شورای چهارم با کل سری لحظهِ تاسیس شهرداری برابری می کند که این مهم نشان از همت، تخصص و تلاش عضو های شورای شهر کرج در دوره چهارم دارد.

دادگو در قسمت پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه یکی از سیاست های شورای چهارم توجه به مسائل زیست محیطی است، گفت: در شورای چهارم برنامه ریزی های کلان و برنامه های بزرگی را در مرحله سود برداری قرار دادیم و از عضو های شورای تازه می خواهم تا با این وجود رساندن برنامه ها ما را یاری کرده و این راه را ادامه دهند.


 

نازنین فرضی زاده

شورای چهارم شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات