کد خبر : 5802
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای رسانه های البرز به توجه به کمبودها به امر مهم اطلاع رسانی می پردازند بسته هستند
13 views بازدید

رسانه های البرز به توجه به کمبودها به امر مهم اطلاع رسانی می پردازند

‌ ‍ علی خیلدار:رسانه های البرز به توجه به کمبودها به امر مهم اطلاع رسانی می پردازند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت: رسانه های البرز برغم کمبودها به امر خطیر اطلاع رسانی می پردازند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی خیلدار در نشست خبری شهردار کرج بیان داشت: مردم در انتخابات واپسین نگاه متفاوتی داشتند و با […]

‌ ‍ علی خیلدار:
رسانه های البرز به توجه به کمبودها به امر مهم اطلاع رسانی می پردازند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت: رسانه های البرز برغم کمبودها به امر خطیر اطلاع رسانی می پردازند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی خیلدار در نشست خبری شهردار کرج بیان داشت: مردم در انتخابات واپسین نگاه متفاوتی داشتند و با شفافیت و در اتاق شیشه ای نامزدهای مد نظر خود را انتخاب و پیشتر نمایندگان مردم در همین فضا شهردار  را مورد قبول دانستند و امروز دکتر نصیری در این مسئولیت خطیر ایفای نقش می کند.

 

وی با بیان اینکه همه باید برای آبادانی شهر تلاش و همت به خرج دهیم، اضافه کرد: از نمونه مباحث دخیل در پیشرفت شهری هنر و رسانه است که شهردار کرج نیز به این عرصه نگاه مخصوصی دارند. اجرا جلسات متعدد برای ارتقای سطح هم کاری بین مدیریت شهری و گروه های هنری و فرهنگی نیز مصداق این گفته است.

 

 خیلدار از اجرا نشست امروز با اسم توجه تیم تازه مدیریت شهری کرج به عرصه رسانه یاد کرد و گفت: اصحاب رسانه و خبر باید مد نظر داشته باشند که در عین نقد تولید کننده  همراهی ضروری را برای رفع مشکلات شهری داشته باشند. نباید قرار و بنا بر ایرادگیری های بی مورد باشد، چرا که انگیزه های سازمانی در چنین فضایی هدر می رود و ظرفیت های شایسته به ثمر نمی نشیند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد البرز پیشتر از رسانه با اسم یکی از ظرفیت های انسانی و معنوی یادکرد و گفت: امروز همه مدیران دست یاری به سوی اهالی قلم دراز کرده اند، ضروری است بگوییم که آبادانی از مسیر تعامل با جراید عبور می کند. ما هم کم کاری ها را بیان می کنیم و هم می بایست از بیان عملکردها دفاع کنیم. 

 

رسانه البرز شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات