کد خبر : 6090
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای رفع مشکلات کرج بدون هم کاری نهادها امکانپذیر نیست بسته هستند
23 views بازدید

رفع مشکلات کرج بدون هم کاری نهادها امکانپذیر نیست

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج دکتر اصغر نصیری شهردار این کلانشهر در مراسم افتتاح مركز فرماندهي و كنترل ترافيك شهر كرج با بیان این نوشته عنوان کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهور از نمونه ابزار های موثر در خصوص رفع دغدغه های ترافیکی هستند. وی با ارزیابی مثبت از عملکرد نیروی انتظامی و پلیس راهور گفت:  یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج دکتر اصغر نصیری شهردار این کلانشهر در مراسم افتتاح مركز فرماندهي و كنترل ترافيك شهر كرج با بیان این نوشته عنوان کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهور از نمونه ابزار های موثر در خصوص رفع دغدغه های ترافیکی هستند.

وی با ارزیابی مثبت از عملکرد نیروی انتظامی و پلیس راهور گفت:  یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری کرج یعنی رفع دغدغه های ترافیکی به وسیله این نهادهای انتظامی محقق شده است.

دکتر نصیری، استقرار نیروهای پلیس راهور و نیروی انتظامی در مرکز کنترل و ترافیک شهرداری کرج را عرصه ساز تامین امنیت شهروندان دانست.

شهردار کرج اضافه کرد: با گسترش هم کاری میان شهرداری کرج و دیگر ابزار های ذیربط در عرصه ترافیکی، باعث استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های ترافیکی این سری می شود و این کلانشهر را به مدیریت واحد و هوشمند ترافیکی نزدیک می کند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، مرکز کنترل ترافیک شهرداری این کلانشهر با حضور دکتر اصغر نصیری شهردار کرج، سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز،  فرمانده سپاه استان، مهدی حاجی قاسمی مدیرکل کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر، سارا دشتگرد عضو کمیسیون، احمد افضلی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری و دیگر مدیران و مدیران شهری با نیت مدیریت هوشمند ترافیک شهر، ارتقای کیفی حمل و نقل عمومی وکاهش ترافیک و تخلفات رانندگی افتتاح شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات