کد خبر : 6611
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روز باشکوه پیروزی انقلاب بسته هستند
10 views بازدید

روز باشکوه پیروزی انقلاب

روز باشکوه پیروزی انقلاب راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شکوه به هر میزان بیشتر برگزار شد. ممکن است بهتر از قبل. پُر شورتر و پر حرارت. در صفوف های بهم پیوسته. و با حضورِ زنان و مردانی که با تمام کمبود ها و نارسایی ها، با تمام مشکلات ریز و درشتی که دارند آمده بودند تا عشق شان را نشان بدهند. پایگاه خبری مدیریت شهری […]


روز باشکوه پیروزی انقلاب

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شکوه به هر میزان بیشتر برگزار شد. ممکن است بهتر از قبل. پُر شورتر و پر حرارت. در صفوف های بهم پیوسته. و با حضورِ زنان و مردانی که با تمام کمبود ها و نارسایی ها، با تمام مشکلات ریز و درشتی که دارند آمده بودند تا عشق شان را نشان بدهند.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_ مصطفی فراغت: عشق شان به نظام و رهبری. در این روز باشکوه همه جور دیگری آمده بودند. برای رسیدن به یک هدف. از خردسالی که دستِ مادرش را گرفته بود و پرچم سه رنگِ ایران اسلامی‌ را تکان می داد تا ریش سفیدِ کرده یِ ۸۰ ساله ای که عصایِ تجربه به دست داشت. از نوجوان و جوان دانش آموز و بازیگوش تا دبیر بازنشسته و آرام. در این روز باشکوه مسیر بطور کلی واضح بود. تمام راه ها به آن ختم می شد. اعتلایِ ایران. حفظِ انقلاب.

 

در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در یکشنبه ی باشکوه که رقم خورد آنچه بیش از قبلی به چشم آمد حضورِ مدیران بود.  حضورِ مسئولانه مدیران. آمده بودند کنارِ مردم باشند. کنارِ انقلاب. بدون توجه به صف بندی ها. دوشا دوش مردم. بی ریا و بی تکلف. 

 

۲۲ بهمن سوایِ آن که روزی است برای  نشان دادن یکپارچگی و ایستادگی، فرصتِ مناسبی است برای تمرینِ همدلی. تمرین با هم بودن. تمرین یکی شدن. تمرین اتحاد. تمرین مهربان بودن و مهربانی کردن. ممکن است فرصت مناسبی باشد برای نزدیک تر شدن. ممکن است فرصت مناسبی باشد برای عبور از دیوارها. دیوارهای ساختگی. دیوار بینِ مدیران و مردم.

 

در ۲۲ بهمن امسال آنچه بیش از قبلی به چشم آمد حضور مدیران شهری بود. همه‌ پای کار بودند. در رکاب مردم. از مدیرعامل و عضو های شورای اسلامی شهر گرفته تا شهرداران و مدیران سازمان ها و ادارات. از مدیران صف گرفته تا مدیران ستادی. 

 

در ۲۲ بهمن هیچ میزی نبود. هیچ ساختمانی نبود. آنچه بود همدلی بود و مهربانی. از عضو های شورا و شهرداری که با کارگران درد و دل می کردند تا مدیرانی که شربت و شیرینی به دست مردم می‌رساندند. 

 

۲۲ بهمن باید همینطور باشد. همینطور ساده و مردمی. این روز باشکوه باید وقتی باشد برای زدودنِ منیت ها و بهتری ها. ممکن است روزی برای محو شدنِ میزها. همه ی ما همراه با هم قرار داریم. بدون هیچ توجیهی. مانند ۲۲ بهمنِ امسال. تا اعتلای ایران. تا رفع مشکلات.

 

۲۲بهمن کرج راهپیمایی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات