کد خبر : 3454
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روز معلم یاد آور افرادی است که زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش قرار داده اند بسته هستند
10 views بازدید

روز معلم یاد آور افرادی است که زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش قرار داده اند

قاسم پور:روز معلم یاد آور افرادی است که زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش قرار داده اند عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش قرار داده اند. غفور قاسم پور […]

قاسم پور:
روز معلم یاد آور افرادی است که زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش قرار داده اند

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش قرار داده اند.

غفور قاسم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده است، معلم محور حرکت جامعه است، اظهار داشت: هفته معلم، یاد آور خاطره ی استاد شهید، معلم اندیشمند علامه مرتضی مطهری است و این روز بزرگ را به جهت بزرگی اندیشه و عظمت فكری این استاد به اسم روز معلم انتخاب شده است.
 
وی اضافه کرد: اندیشه مطهری در شکل انقلاب اسلامی بسیاری از هم عصران و آیندگان خود مسیر راه حضرت امام راحل را تفصیل معرفتی كرد و در هیاهوی گرد و غبار اندیشه های كه به اسم های زیبایی اعم از آزادی و برابری معرفی می شد، صدای رسای ایشان راه اسلام راستین را نشان می داد.
 
قاسم پور ادامه داد: مکان والا و موثر آموزش و پرورش مبداء اعتلای فرهنگ اسلامی و تفاوت و حیات طیبه در جامعه می باشد و تحقق ارزش ها و آرمان های متعالی انقلاب اسلامی مستلزم تلاش همه جانبه در ابعاد فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی و اقتصادی است.
 
این مسئول در انتهای خاطر نشان کرد: عرصه تعلیم و تربیت از اصلی ترین پایین تولید های تعالی همه جانبه کشور و ابزار جدی برای ارتقای سرمایه انسانی شایسته کشور در عرصه های مختلف است و تحقق آرمان های متعالی انقلاب اسلامی ایران مانند احیای تمدن عظیم اسلامی، حضور تولید کننده، اکتیو و صدرنشین به اشتراک ملت ها و کسب آمادگی برای برقراری عدالت و معنویت در جهان تحت تاثیر تربیت انسان های عالم، متقی و آزاده و اخلاقی است.
 

زهرا قاسمی

روز معلم مردان و زنان پاکباخته

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات