کد خبر : 2873
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روشهای اجرایی تحقق شعار سال در سازمان خدمات موتوری کرج بررسی شد بسته هستند
19 views بازدید

روشهای اجرایی تحقق شعار سال در سازمان خدمات موتوری کرج بررسی شد

کد نوشته : ۵۷۰۱۴ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶-۱۳:۱۱روشهای اجرایی تحقق شعار سال در سازمان خدمات موتوری کرج بررسی شد مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از بررسی روشهای اجرایی با تشکیل کار گروهی با نیت پیاده سازی شعار سال در این سازمان اطلاع داد. علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: […]

کد نوشته : ۵۷۰۱۴
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶-۱۳:۱۱

روشهای اجرایی تحقق شعار سال در سازمان خدمات موتوری کرج بررسی شد

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از بررسی روشهای اجرایی با تشکیل کار گروهی با نیت پیاده سازی شعار سال در این سازمان اطلاع داد.


علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: جلسه بررسی ظرفیت های سازمان در راستای اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی با حضور معاونین و کلیه مسئولین سازمان در محل سالن جلسات برگزار شد.

این مسئول با اشاره به نامگذاری امسال به اسم ((اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال)) از جانب مقام معظم رهبری گفت: با عنایت به روند نامگذاری سال ها از جانب مقام معظم رهبری مخصوصا در دو سال قبلی می توان به ارزش مسئله اقتصاد و اقتصاد مقاومتی پی برد.

رحیمی تاکید کرد:  با این شرایط باید تمامی مدیران بهمراه پرسنل سازمان دست در دست هم دهند تا امسال بیننده شکوفایی اقتصاد مقاومتی مخصوصا در عرصه فنی و تعمیرگاهی باشیم.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در این نشست مسئولین سازمان،  ضمن معرفی پیشنهادات خود در عرصه های مختلف  به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در سطح سازمان خدمات موتوری به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کردند.

نیاز به ذکر است در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی از سال قبلی کلیه ماشین آلاتی که به ناوگان سازمان اضافه شده اند به علاوه از طرف دیگر قطعات لوازم تعمیرگاهی استفاده شده از تولیدات داخلی می باشد، که در نوع خود مثال زدنی است.


 


نازنین فرضی زاده

خدمات موتوری شهرداری کرج ابزارهایلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات