کد خبر : 4266
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روند برنامه در حال تولید دانشکده علوم و فنون این ابزار مورد بررسی قرار گرفت بسته هستند
18 views بازدید

روند برنامه در حال تولید دانشکده علوم و فنون این ابزار مورد بررسی قرار گرفت

از جانب قائم مقام شهردار کرج؛روند برنامه در حال تولید دانشکده علوم و فنون این ابزار مورد بررسی قرار گرفت قائم مقام شهردار کرج با حضور در محل برنامه در حال اجرای دانشکده علوم و فنون حریق نشانی شهرداری این کلانشهر روند پیشرفت برنامه ذکر شده را رصد کرد. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، قبل از ظهر امروز مصطفی […]

از جانب قائم مقام شهردار کرج؛
روند برنامه در حال تولید دانشکده علوم و فنون این ابزار مورد بررسی قرار گرفت

قائم مقام شهردار کرج با حضور در محل برنامه در حال اجرای دانشکده علوم و فنون حریق نشانی شهرداری این کلانشهر روند پیشرفت برنامه ذکر شده را رصد کرد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، قبل از ظهر امروز مصطفی رضا حسینی قائم مقام شهردار و علی اصغر کمالی زاده معاونی فنی و عمرانی این ابزار در محل دانشکده در حال تولید علوم و فنون حریق نشانی شهرداری کرج حضور پیدا کردند تا پیشرفت فیزیکی این سری تخصصی را مورد ارزیابی قرار دهند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود دانشکده علوم و فنون حریق نشانی شهرداری کرج در مساحتی بالغ بر ۱۴ هزار متر مربع در خط چهار حصار در حال احداث می باشد که تا به این لحظه نزدیک به ۸۰ درصد این برنامه عمرانی انجام شده است.

این دانشکده شامل ۶ هزار متر مربع ساختمان مرکزی است که کنفرانس، آزمایشگاه، ساختمان رفاهی شامل رستوران، محل اسکان موقت برای اساتید و خوابگاه برای دانشجویان از دیگر بخش های احداث شده برای دانشکده علوم و فنون حریق نشانی شهرداری کرج است.

وجود پیست و مکان های آموزشی برای رشته تخصصی حریق نشانی در این دانشکده از دیگر برنامه های عمرانی اجرایی شده در محل ذکر شده است و ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است ۲۲ میلیارد تومان رقم قرار داد این برنامه می باشد و پیمانکار آن کمپانی آپتوس ایران و زیبانمای  شهر است.

از اصلی ترین شاخصه های این برنامه آن است که رقم ابتدایی قرار داد تولید دانشکده علوم و فنون حریق نشانی شهرداری کرج ۳۱ میلیارد تومان پیش بینی شده بود که با تدابیر مدیران ارشد این ابزار و با تکیه بر سیاست اقتصاد مقاومتی ۹ میلیارد تومان از هزینه های اجرایی کاسته شد.


 

بنفشه سادات آقایی

دانشکده حریق نشانی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات