کد خبر : 4487
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روند برنامه فرا استاني بزرگراه شمالي مورد رصد قرار گرفت بسته هستند
10 views بازدید

روند برنامه فرا استاني بزرگراه شمالي مورد رصد قرار گرفت

با حضور مدیران ارشد؛روند برنامه فرا استاني بزرگراه شمالي مورد رصد قرار گرفت در راستاي رصد پيشرفت فيزيكي برنامه ملي و فرا استاني بزرگراه شمالي واقع در استان البرز، نشستي با حضور مدیران ارشد كشوري، استاني و شهري برگزار شد كه طي آن از همكاري بسيار مطلوب بانك شهر با مديريت شهري كرج به منظور پيشبرد اين برنامه تقدير گرديد. به نوشته […]

با حضور مدیران ارشد؛
روند برنامه فرا استاني بزرگراه شمالي مورد رصد قرار گرفت

در راستاي رصد پيشرفت فيزيكي برنامه ملي و فرا استاني بزرگراه شمالي واقع در استان البرز، نشستي با حضور مدیران ارشد كشوري، استاني و شهري برگزار شد كه طي آن از همكاري بسيار مطلوب بانك شهر با مديريت شهري كرج به منظور پيشبرد اين برنامه تقدير گرديد.

به نوشته خبرنگار سایت شهرداری کرج، پيش از ظهر امروز نشستي با حضور مديران و مدیران ارشد كشوري، استاني و شهري در محل ابر برنامه ملي بزرگراه شمالي كرج  برگزار شد.

در اين نشست استاندار البرز، نمايندگان مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي، نماينده مردم كرج در مجلس خبرگان، مديرعامل بانك شهر، دادستان كرج، اعضاي شوراي شهر و شهردار كرج و تني چند از مديران شهرداري اين كلانشهر حضور بعمل آوردند تا پیرامون پيشرفت برنامه بزرگراه شمالي تا كنون به بحث و تبادل راهكارهاي مهم بپردازند.

گفتني است در نشست مذكور همكاري متقابل بانك شهر با مديريت شهري كرج در راستاي تامين مالي و پيشرفت اين برنامه عظيم ملي مورد قدرداني ويژه مدیران حاضر قرار گرفت و مقرر شد تا اعمال ضروری براي راه اندازي به هر میزان سريعتر بزرگراه شمالي همجنان با قوت ادامه پيدا كند؛ بازديد از فعاليت هاي انجام شده و كارگاه برنامه عمراني برنامه بزرگراه شمالي از ديگر محورهاي اين نشست بود.


 

بنفشه سادات آقایی

بزرگراه شمالي كرج نشست مدیران

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات