کد خبر : 5696
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای روند صدور پروانه ساختمانی مستند سازی شد بسته هستند
27 views بازدید

روند صدور پروانه ساختمانی مستند سازی شد

برای بار نخست در کلانشهر کرج؛روند صدور پروانه ساختمانی مستند سازی شد مدیرعامل اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری از مستند سازی روند صدور پروانه ساختمانی برای بار نخست در این کلانشهر خبرداد. رضا بیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: این مهم به منظور آگاهی شهروندان از روند صدور پروانه ساختمان، عدم خلاف و انتهای کار به […]

برای بار نخست در کلانشهر کرج؛
روند صدور پروانه ساختمانی مستند سازی شد

مدیرعامل اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری از مستند سازی روند صدور پروانه ساختمانی برای بار نخست در این کلانشهر خبرداد.

رضا بیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: این مهم به منظور آگاهی شهروندان از روند صدور پروانه ساختمان، عدم خلاف و انتهای کار به علاوه از طرف دیگر کنترل تولید و سازهای شهری به وسیله اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: نگاه شهروند محوری، صفحه ای را با عنوان نظام هدایت و کنترل تولید و ساز شهری در پرتال معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اجرا کرده است تا موجبات رضایتمندی و گسترش آگاهی شهروندان در امور شهرسازی و تسریع روند اداری در این عرصه را محقق سازد.

بیات عنوان کرد: اجرا این صفحه در پرتال معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج در راستای معرفی معلومات و خدمات شهرسازی به شهروندان از روش تکنولوژی های روز و تحقق اتوماسیون شهرسازی صورت گرفته است؛ از جهت دیگر بسیاری از مراجعین به این عرصه از نبود یک مرجع یا روند کامل برای دریافت پروانه ساختمانی گلایه داشتند که اجرا صفحه اسم برده کمک شایانی به ارباب رجوع دارد.

وی اضافه کرد: در صفحه نظام هدایت و کنترل تولید و ساز شهری، یک طرح گردش کار در خصوص روند دریافت پروانه ساختمانی قرار دارد و تمامی آنچه را که یک مراجعه کننده باید در این عرصه بداند به روش مرحله ای معرفی و تشریح می کند. 

شهرسازی پروانه نظام هدایت شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات