کد خبر : 5864
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای زعامت حضرت مهدي ع ، پنجره اي به وسعت يك اقيانوس بسته هستند
32 views بازدید

زعامت حضرت مهدي ع ، پنجره اي به وسعت يك اقيانوس

 به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شاد و فرخنده و مبارك باد شروع امامت و زعامت امام دوازدهم شيعيان جهان حضرت ولي عصر(عج) و پر فروغ باد پرچم سبز ولايت، در اهتزاز باد انديشه امامي كه منتظران را ياور، عدالتخواهان را رهبر و خوبي ها را سرور است. تا كنون ديده ايد شخص منتظر افسرده حال باشد، به سكون و سكوت فكر كند، شادي […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،شاد و فرخنده و مبارك باد شروع امامت و زعامت امام دوازدهم شيعيان جهان حضرت ولي عصر(عج) و پر فروغ باد پرچم سبز ولايت، در اهتزاز باد انديشه امامي كه منتظران را ياور، عدالتخواهان را رهبر و خوبي ها را سرور است.

تا كنون ديده ايد شخص منتظر افسرده حال باشد، به سكون و سكوت فكر كند، شادي و هيجان را به رسميت نشناسد ودسر در آرامش و آسایش داشته باشد؟ نه هيچ منتظري وضع موجود را بر نمي تابد و گرنه ديگر منتظر اسم نداشت.
 
آنكه منتظر است معترض است، آنكه منتظر است چشم به فردا دارد، به افقهاي دور دست خيره مي شود و كور سويي را نشانه مي رود كه مي آيد و روشنايي اش را چونان چتري فراگير بر همه مي گستراند.
 
كسي مي آيد، كسي ديگر، كسي بهتر، فردي كه مانند هيچ كس نيست، مانند پدر نيست، مانند مادر نيست، مانند آن كسي است كه بايد باشد، ایشان مي آيد و درد را، رنج را، سختي و محنت را، اندوه و دلمردگي را و هجران و مرارت را به كناري مي نهد و پنجره اي مي گشايد به وسعت يك اقيانوس از محبت وعشق.
 

دکتر اصغر نصیری
 شهردار کرج

 
 

آسیه چهارباغی

زعامت حضرت مهدي(ع) پنجره اي به وسعت اقيانوس

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات