کد خبر : 2845
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای «زنگ ایمنی» در چهارشنبه پایانی سال نواخته خواهد شد بسته هستند
2 views بازدید

«زنگ ایمنی» در چهارشنبه پایانی سال نواخته خواهد شد

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرز با استناد به گفته استانداری البرز، مجید سریزدی با اعلام این خبر گفت:  به منظور پیشگیری و فرهنگسازی از حوادث چهارشنبه پایانی سال تدبیری اتخاذ شده تا زنگ ایمنی در کلیه مدارس ابتدایی و راهنمایی در سطح استان نواخته شود. وی اضافه کرد: در این زنگ پیغام مخصوصی با محوریت پیشگیری از بازی‌های خطرناک با […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی خبر البرز با استناد به گفته استانداری البرز، مجید سریزدی با اعلام این خبر گفت:  به منظور پیشگیری و فرهنگسازی از حوادث چهارشنبه پایانی سال تدبیری اتخاذ شده تا زنگ ایمنی در کلیه مدارس ابتدایی و راهنمایی در سطح استان نواخته شود.


وی اضافه کرد: در این زنگ پیغام مخصوصی با محوریت پیشگیری از بازی‌های خطرناک با مواد منفجره و محترقه در جمع دانش آموزان استان قرائت خواهد شد.


سریزدی این رفتار را حرکتی به منظور کاهش آسیب ها و مصدومیت های نوجوانان در آستانه سال تازه برشمرد.


معاون استاندار گفت: یکی از عوامل ضروری برای پیشگیری از حوادث و اتفاقات، ارتقای سطح آگاهی مردم به ویژه گروه‌های در معرض اخطار از نمونه نوجوانان به ویژه دانش‌آموزان است؛ از اینرو چنین برنامه هایی می تواند حوادث چهارشنبه سوری را کاهش دهد.


 


ایشان پیشتر اضافه کرد: باید کودکان و نوجوانان را ترغیب کرد که از حوادث درک خوبی داشته باشند و به آنها آموزش داد که در مقابل مواد محترقه و منفجره و حریق‌بازی آسیب‌پذیر هستند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات