کد خبر : 5870
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای زیرساخت های فرهنگی، خدماتی و رفاهی در منطقه ۱۲ تقویت شود بسته هستند
23 views بازدید

زیرساخت های فرهنگی، خدماتی و رفاهی در منطقه ۱۲ تقویت شود

 به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در بازدید میدانی از منطقه ۱۲، با بیان این نوشته، عنوان کرد: با تجمیع معلومات از میزان اراضی موجود و تغییر کاربری عده ای از این اراضی می توان، فضاهای خدماتی و رفاهی بیشتری را برای شهرودان ایجاد کرد. نصیری  بعد از بازدید از پارک جانبازان منطقه ۱۲، خواستار آن شد تا به هر میزان سریعتر […]

 به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در بازدید میدانی از منطقه ۱۲، با بیان این نوشته، عنوان کرد: با تجمیع معلومات از میزان اراضی موجود و تغییر کاربری عده ای از این اراضی می توان، فضاهای خدماتی و رفاهی بیشتری را برای شهرودان ایجاد کرد.

نصیری  بعد از بازدید از پارک جانبازان منطقه ۱۲، خواستار آن شد تا به هر میزان سریعتر محیط سبز و محوطه در باب این پارک بهسازی شود.

نصیری اضافه کرد: اگر امکان دارد، اراضی موجود در اطراف پارک بسیج با تغییر کاربری به محیط های فرهنگی، ورزشی و خدماتی مبدل شوند تا فضایی درخور شهروندان و جانبازان عزیز ایجاد شود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، شهردار کرج که در هفته جاری، منطقه ۱۲ شهرداری کرج را محور بازدیدهای میدانی خود گذاشته بود بعد از حضور در منزل شهیدان صفری از سطح منطقه بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات و دغدغه های منطقه آشنا شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات