کد خبر : 4841
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ساختمان تازه شهرداری منطقه ۱۱ کرج افتتاح شد بسته هستند
21 views بازدید

ساختمان تازه شهرداری منطقه ۱۱ کرج افتتاح شد

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی مراسمی با حضورعلی ترکاشوند شهردار کلانشهر کرج، عضو های شورای اسلامی شهرکرج و دیگر مدیران شهری، ساختمان تازه شهرداری منطقه ۱۱ کرج با صرف هشت میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار به سود برداری رسید. دادگو، مدیرعامل شورای اسلامی شهرداری کرج، در مراسم افتتاح ساختمان شهرداری منطقه ۱۱ کرج از شکوفایی فعالیت های عمرانی در دوره […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طی مراسمی با حضورعلی ترکاشوند شهردار کلانشهر کرج، عضو های شورای اسلامی شهرکرج و دیگر مدیران شهری، ساختمان تازه شهرداری منطقه ۱۱ کرج با صرف هشت میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار به سود برداری رسید.

دادگو، مدیرعامل شورای اسلامی شهرداری کرج، در مراسم افتتاح ساختمان شهرداری منطقه ۱۱ کرج از شکوفایی فعالیت های عمرانی در دوره چهارم شورای اسلامی شهر کرج یاد و اظهار امیدورای کرد: با روی کار آمدن دوره پنجم شورا بیننده شکوفایی بیشتری از فعالیت های عمرانی در سطح شهرباشیم.

شهردار کلانشهر کرج با حضور در آئین افتتاح ساختمان اداری شهرداری منطقه ۱۱ کرج ضمن تدیر از زحمات شورای اسلامی شهرداری کرج در دوره چهارم خدمت رسانی به شهروندان و ممکن آوردن قابلیت ها رفاهی مطلوب را انعکاس عملکرد مسئولین شهری دانست.

حسین شریف کاظمی نیز در این آیین گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار مترمربع در شش طبقه با زیربنایی به متراژ پنج هزار و ۶۰۰ متر مربع احداث شده است.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج عنوان کرد: این برنامه با تلاش همه جانبه و بی وقفه عوامل اجرایی منطقه به منظور ایجاد محیط کافی برای قسمت های مختلف اداری و کارکنان این سازمان و رفاه حال شهروندان جای گرفته شده است.

این مسئول پیشتر از دیگر اهداف احداث ساختمان اداری تازه را ایجاد فضاسازی خوب جهت ارتقای عملکرد و کاربری فیزیکی منطقه وهمچنین تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

ایشان در انتهای از خدمات رسانی های ویژه شهردار و عضو های شورای اسلامی شهر کرج در خدمات رسانی از اعمال صورت گرفته قدردانی کرد و گفت: این مهم حاوی اهمیت های وظایف مدیران شهری کرج قرار گرفته است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در انتهای مراسم از تلاش مدیران اسبق این منطقه مهدی فاطمی و مجتبی اسکندری و حسین شریف کاظمی در احداث این ساختمان با اهداء لوح تقدیرو قدردانی شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات