کد خبر : 4543
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ساختمان تازه شهرداری منطقه ۴ کرج افتتاح شد بسته هستند
185 views بازدید

ساختمان تازه شهرداری منطقه ۴ کرج افتتاح شد

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این مراسم با حضور مصطفی رضا حسینی قائم مقام شهردار کرج، حجت الاسلام والمسلمین رضائی امام جمعه مهرشهر و جمعی از عضو های شورای اسلامی کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر شهرداری منطقه ۴ کرج ودیگر مدیران شهرداری برگزار شد. امیر حسین کاظمینی در آیین افتتاح این برنامه عمرانی گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۶ […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این مراسم با حضور مصطفی رضا حسینی قائم مقام شهردار کرج، حجت الاسلام والمسلمین رضائی امام جمعه مهرشهر و جمعی از عضو های شورای اسلامی کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر شهرداری منطقه ۴ کرج ودیگر مدیران شهرداری برگزار شد.

امیر حسین کاظمینی در آیین افتتاح این برنامه عمرانی گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۶ هزار و ۴۰۰ مترمربع در پنج طبقه با زیربنایی به متراژ ۶ هزار و ۱۱۵ مترمربع و محوطه زیبایی تقریبا چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع احداث شده است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج عنوان کرد: این برنامه با تلاش همه جانبه و بی وقفه عوامل اجرایی منطقه در راستای تأمین رفاه و آسایش پرسنل و جلب رضایتمندی شهروندان که از نمونه مطالبات اصلی شهروندان می باشد، اجرایی شده است.

این مسئول اظهار داشت: در راستای اجرای این برنامه عمرانی اقداماتی از قبیل ایجاد محیط سبز به مساحت یک هزار و ۴۰۰ مترمربع، ایجاد آبنما به مساحت ۷۰ متر مربع، چمن کاری به مساحت ۵۴۰ متر مربع صورت گرفته است.

مدیر منطقه ۴ کرج در انتهای از خدمات رسانی های ویژه شهردار و عضو های شورای اسلامی شهر کرج در خدمات رسانی از اعمال صورت گرفته قدردانی کرد و گفت: این مهم حاوی اهمیت های وظایف مدیران شهری کرج قرار گرفته است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات